VICTORIA’S SECRET MELEKLERİNİ NASIL SEÇİYOR?

Hangi kızın rüyalarını süslemez ki bir Victoria’s Secret meleği olmak? Ne yazık ki bir melek olmak pek de kolay değil. İşte melek olmak için gerekenler.
Geleneksel Victoria’s Secret Fashion Show için geri sayım başladı. Bu yıl Çin’in en büyük kenti Şangay’da düzenlenecek olan şov için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bu heyecan verici şov’da podyumda yer almak hiç de kolay değil.
Sözcü Gazetesi’nden Hale Ceylan Barlas’ın haberine göre, Victoria Secret meleği olabilmek için uzun boy yetmiyor. İlk başta akla direk zayıf, uzun boylu, gösterişli modeller gelse de aslında durum hiç de böyle değil.
Modellikte sınıf atlayabilmek için bazı kriterlere uymak gerekiyor. Örneğin sadece 30 saniyede jüri önünde tüm hünerlerinizi sergilemek zorundasınız. Verilen sürede iç çamaşırlarınızla jüriyi etkilemek zorundasınız. Yapacağınız minicik bir hata, her şeyin sonu olabilir.
Ünlü olmak yetmez!
Bir kere boyunuz 1.76 cm’nin altında olmamalı. Adınız hiçbir skandala karışmamalı. Nice ünlü model kriterlere uymadığı için kadroda yer alamadı. Tıpkı Hailey Baldwin gibi… Dünyanın en seksi kadını da seçilse, en popüler modellerden biri de olsa kadroya alınmadı…

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: