GÜLCAN ARSLAN’IN SON GÖRÜNTÜSÜ ŞAŞIRTTI

 Bir Çocuk Sevdim dizisiyle ünlenen Gülcan Arslan’ın görüntüsünü takipçilerini bir hayli şaşırttı. Son fotoğrafı  ile takipçilerini şaşırtan Gülcan Arslan kimdir?İşte Gülcan Arslan hakkında merak edilen detaylar…

Takipçileri, Gülcan Arslan’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu ve güzel oyuncuya ‘yemek ye’ tavsiyesinde bulundular…

Zayıflığı abartmışsın, Hiç de iyi durmamış

 

Biraz kilo al bence, pek sağlıklı görüntünüz yok gibi.

Güzelsin, gözlerin de güzel ama biraz kilo al.

Zayıflıktan kurudun vallahi

GÜLCAN ASLAN KİMDİR?

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986’da Karasu, Sakarya’da doğdu. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve birçok dizi ve reklamda oynadı.
İlk olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan “Sardunya Sokak” adlı dizide oynadı. Daha sonra 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Sınıf” adlı dizide oynayan güzel oyuncu yine 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Hepimiz Birimiz İçin” adlı dizide rol aldı.
Aynı yıl ATV ekranlarında yayınlanan ”Gurbet Kuşları” adlı dizide oynadı. 2009 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan ”Kafkas” adlı dizide boy gösterdi. 2010 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Kahramanlar” adlı dizide oynadı.
İlk baş rolünü ”Her Şeye Rağmen” dizisinde oynamıştır. 2012 yılında Star TV ekranlarında yayınlan “Bir Çocuk Sevdim” adlı dizide 39 bölüm başrol oynadı.
2013 yılında 8. sezonuna başlayan Arka Sokaklar dizisinde 1 sezon Komiser Leyla Açıkalın karakterini canlandırdı.
Daha birçok dizide yer alan  Gülcan Aslan,en son 12 Ocak 2017’de Atv’de yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar adlı dizide Engin Akyürek ve Fahriye Evcen ile başrolü paylasan oyuncu “Beril” karakterini canlandırdı.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: