2018’DE BUNLAR OLACAK..

2017 yılında öngörülerinin bir çoğu yaşanan astrolog ve spritüel danışman Aslı Güder , 2018 yılı için birbirinden şok edici açıklamalarda bulundu.

İzzet Çapa ile yaptığı röportajda 2018’e dair açıklamalarda bulunan Aslı Güder’in tahminleri şöyle;

-2018’de 3. Dünya Savaşı çıkmayacak ama 3. Dünya Savaş’ından çok daha beter terör eylemlerine tanık olacağız.

– Devlet hayalleri yerle yeksan olan IŞİD’in yalnız kurt hücreleri, Avrupa başkentlerinde araçlarla daha önce eşi benzeri görülmemiş katliamlar yapacak. Dikkat et, terör saldırısı değil bilhassa katliam sözcüğünü seçtim.

– Dünya ekonomilerindeki med-cezir büyük markaları da vuracak. Başta büyük şirketler olmak üzere bildiğimiz bir çok marka oldukça sıkıntılı günler yaşayacak. Ama özellikle dev bir şirketin iflası hepimizi hayrete düşürecek.

– Küresel ısınma en az terör kadar can alacak; ısınma yüzünden kopan buzul parçaları nedeniyle güneydeki sahil kentlerinde taşkınlar ve su baskınları görülecek.

– Hayvan hakları ve kadına şiddet konusunda beklenen yeni yasal düzenlenmeler bu sene yapılacak.

– 2018’de öldü diye bilinen çok ünlü bir ismin, ölmeyip bir yerde saklandığını öğreneceğiz. Dünya medyası günlerce bu olayı konuşacak.

– Yine birçok ünlü ismin intiharına tanık olacağız 2018’de.

– Değişik türlerde uyuşturucular çıkacak ve bağımlılıklar inanılmaz şekilde artacak.

– Kimliği, hedefi, amacı belli olmayan terör örgütleri, kimyasal ve biyolojik silahlarla insanların fazlaca bulunduğu AVM’lere ve toplu ulaşım araçlarına saldırılar düzenleyecek.

– Dünyanın doğusundaki bir finans başkentine tıpkı 11 Eylül’de olduğu gibi çok büyük bir terör saldırısı düzenlenecek. Tüm dünya günlerce bu olayı konuşacak.

– Yepyeni bir dinin ve daha önce hiç konuşulmayan bir dilin doğuşuna tanıklık edebiliriz.

– Siber savaşlar artacak; teknolojik operasyonlarla bazı büyük dünya başkentleri karanlıkta kalacak.

– Herkese mümkün olduğunca doğal beslenmeyi tavsiye ediyorum çünkü gıdalardan gelen virüsler yüzünden ciddi salgılar yaşanacak.

– Son olarak şunu söyleyeyim… Geçtiğimiz günlerde gazetede okuduğum “Cehennemin kapıları aralandı” cümlesi tüylerimi diken diken etti; çünkü korkarım 2018 bildiğimiz tarihin en büyük trajedilerine sahne olacak ve maalesef onu takip eden yıllarda da daha kötüleri gelecek. 2018 tarih kitaplarına insanlığın en büyük kaosunun başladığı yıl olarak geçecek.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: