YENİ YIL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ HİLTON BOMONTİ’DE

Hilton İstanbul AVM yeni yıl gelirken çeşitli kampanyalar ile vatandaşları etkiliyor. Son olarak farklı alışveriş festivalleri ile alışveriş tutkunlarını kendisine bağlamayı planlıyor.

Şehrin en büyük oteli unvanına sahip Hilton İstanbul Bomonti, bu yıl ilk kez 22-30 Aralık tarihleri arasında düzenleyeceği Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festivali için geri sayıma başladı. 25’ten fazla çok sayıda büyük ve butik markanın yer alacağı Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festival’inde ziyaretçiler hem kendileri hem de sevdikleri için farklı ve çok özel hediyeler bulabilecekler.

Proje danışmanlığını Elçin Yahşi ve Deniz Alphan’ın üstlendiği etkinlikte, organik ürünlerden, hediyelik eşyalara, seramik ürünlerden kıyafet ve aksesuara, yiyecek ve içeceklerden kitaplara kadar çok sayıda hediye alternatifi ziyaretçilerini bekliyor.

Festivalin açılış günü olan 22 Aralık Cuma günü, 13.00-15.00 saatleri arasında Down Sendromu Derneği’nin iş birliğinde ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla bir mini kokteyl düzenlenecek. Hafta sonları ise otelin şefleri eşliğinde çocuk ziyaretçilere özel düzenlenecek olan yılbaşı kurabiyeleri atölyeleri ile Sedefli Lezzetler programının sunucusu ünlü şef Sedef İybar’ın yetişkin ziyaretçilere özel vereceği ev yapımı reçel atölyesi festivale lezzet katacak ücretsiz etkinlikler arasında yer alacak.

Hilton İstanbul Bomonti’nin lobisinde gerçekleşecek ve sabah 11.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek festival alanına girişler ise ücretsiz olacak.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: