KARBONATLI SU İÇMEK ZAYIFLATIYOR

Son dönemlerde alkali suyun faydaları konuşuluyor. Alkali su ise suya karbonat eklenmesiyle oluşuyor. Zayıflamaya yardımcı olan karbonatlı suyun tek faydası da bu değil.

Hazımsızlığa karşı karbonat kullanmak uzun zamandır bilinen bir yöntem. Vücutta biriken fazla asidi atmak, mide fesadına çözüm getirmek faydalardan birkaçı.

Karbonatlı su ile zayıflama!

Karbonatlı su faydaları açısından pek çok alanda ve sağlık alanında çok sık şekilde kullanılmaktadır faydaları az ve diş sağlığından tutun zayıflama gibi pek çok farklı alanda şifa olarak kullanılmaktadır.

Karbonatlı su vücudun alkali düzeyini yükseltir ve bu sayede metabolizma ve sindirim sistemi daha hızlı şekilde çalışarak kilo vermek mümkün olur.

Karbonatlı su ile zayıflama kürü nasıl yapılır?

1.5 litrelik bir kap yahut şişeye 1 tatlı kaşığı karbonat ekleyin ve karbonat suyun içinde eriyene kadar karıştırın. Yemeğinizi yedikten ortalama 1 saat sonra aynı oranda karbonatlı suyla zayıflama kürü tüketmelisiniz.

Yemeklerden sonra şişkinlik sorunu yaşayan ve maden suyu içen bireylerin bunun yerine karbonatlı su içmesi önerilmektedir. Karbonatlı su ile tüketerek ve asidik yiyecekleri azaltıp alkali gıdalara ağırlık vererek kilo verilebildiğini iddia eden bir beslenme programının baş kahramanıdır. Hazırlayacağınız karışımı günlük 2,5 litre kadar tüketmemiz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: