BU RENKLER ESMERLERE ÇOK YAKIŞIYOR

Esmer kadınlar bir başkadır, koyu renk saçlarıyla, kahverengi gözleriyle etkileyici ten renkleriyle etkileyicidirler.  Biz de esmer kadınlara en çok yakışacak renkleri sizler için derledik.

Açık sarı

Açık sarı bir sarışının kolayca giyebileceği bir renk değildir. Ancak siz bu rengi dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üzerine süreceğiniz şeftali tonlarında bir rujla teninizi ve saç renginizi öne çıkaracaktır. Ayrıca sarının bir yaz rengi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kışın da dolabınızda sarı bir parçanız mutlaka olsun.

Pembe

Esmer bir teni ve kahverengi tonlarda saçları ortaya çıkarmanın en iyi yolu sıcak tonlarda pembeler kullanmaktır. Bu pembe renk hem cildinize istediğiniz yumuşaklığı verir hem de ön plana çıkmanızı sağlar. Bu nedenle eğer esmer bir güzelseniz dolabınızda mutlaka sıcak pembelere yer vermelisiniz.

Beyaz ve krem rengi

Beyaz ve krem rengi kıyafetlerle koyu renk saçınız ve teniniz ortaya çıkar. Son derece zarif görünmenizi sağlayacak bu renkler sizi canlı gösterir. Özellikle önemli günlerde bir elbise tercih edeceğinizde bu renklerin basit ama etkili zarafetine kendinizi bırakabilirsiniz.

Lacivert

Saçlarınız koyu renk diye hep patlatacak açık renklere yöneleceksiniz diye bir kural yok. Tam tersine lacivert gibi ağırlığı olan koyu bir renk sizi çok başka bir çizgiye taşıyacaktır. Lacivert elbisenizin üzerine kırmızı bir de ruj sürün. Dünyanın en stil sahibi esmeri sizsiniz.

Kırmızı

Ve tabii ki kırmızı… Kırmızı renk esmerde mi yoksa sarışında mı daha iyi duruyor bunun bir cevabı yok ama önemi de yok. Çünkü kırmızı koyu renk saç ve tende adeta sarsıcı bir etki yaratıyor, orası kesin. Kırmızı kıyafetinizin üzerine bir de kırmızı ruj eklemeyi unutmayın. Kolayca etkileyici birine dönüşeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: