TAKI TRENDİ ALARMI: TEN TAKISI

Türkiye’de bir ilke imza atarak  takı sanatına yepyeni bir boyut kazandıran Saysha, yeni yılın vazgeçilmez rengi kırmızıyı  ve yeşili kullanarak tasarladığı ten takılarıyla bu yıl, tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlıyor.

Ten’inizdeki sanatın ismi

Günün çizgilerini taşıyan yeni yıl koleksiyonuyla farklılık arayanlar için alternatif bir seçim olan SayshaAvusturya kökenli taşların yanı sıra deri ve tüy kullanılarak tamamen el işçiliğiyle tasarlanan takılarıyla ‘ten’iniz hayat buluyor. Feminen ve sofistike stilin en sevilen parçalarından biri olan takılarıyla tarzını yılbaşı davetlerine yansıtmak isteyen kadınların gönlünü fetheden Saysha, birbirinden şık takı koleksiyonuyla da kadınların şıklığına  şıklık katıyor.

Saysha ile her an stil sahibi…

Sıradanlığı kabullenmeyen metropol kadınların tercihi Saysha, kadınları aksesuarlarıyla da fark yaratmaya davet ediyor.Vücudunuzdaki özgürlüğün ismi olan Saysha Ten Takıları,farklı stillere sahip kadınların en kurtarıcı parçalarından biri oluyor.  Saysha Ten Takıları bu yeni yılda vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: