SÜPERSTAR MODA SEKTÖRÜNE EL ATTI

Süperstar Ajda Pekkan, modacı Zeynep Kartal ile birlikte 25 parçalık özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon 17 Şubat’ta London Fashion Week’te özel bir defileyle ilk kez moda severlerin beğenisine sunulacak.

Ajda Pekkan, ilk kez kendi markasıyla moda sektörüne imza atacak. Süperstar,önceki gün Beşiktaş ‘ta düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Pekkan, moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile 25 parçalık özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon 17 Şubat’ta London Fashion Week’te özel bir defileyle ilk kez moda severlerin beğenisine sunulacak.

Gerçekleşen basın toplantısında yeni projesini tanıtan Pekkan;” Kendimi doğuma hazırlanır gibi hissediyorum. Çok heyecanlıyım. İlk fikir aşamasından hazırlık sürecine kadar büyük heyecan duyarak kendi markamla ilk kez moda sektörüne adım atıyorum. Bu yola dünya starlarının tasarımlarını giydiği, çok başarılı işlere imza atmış değerli moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile çıktım. Müzikten sonra hayatımdaki ikinci tutkum hep moda olmuştur. Bugüne kadar teklifler aldım ama bu projenin aynı zamanda uluslararası bir platformda olması projeyi daha cazip hale getirdi” dedi. Moda tasarımcı Zeynep  Kartal ise; “Moda dünyasına adım attığım günden bu yana hiçbir zaman “kendime modacı” bir tasarımcı olmadım. Bugüne kadar yaptığım tüm işlerde, İngiltere’de yaşayan bir Türk olarak önceliğim hep ülkem oldu. İlk günden beri hayalim buydu ve bugün şükrediyorum ki Allah bana bu şansı verdi Ben ülkemi temsil etmenin sorumluluğuyla, ülkemi dünyaya anlatma misyonuyla; İngiltere Parlamentosu’nda defile yapmaktan tutun da İstanbul gravürleri sergisi yapmaya kadar her fırsatta bu bilinçle hareket ettim” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: