CİLDİNE ÖNEM VERENLER DİKKAT!

Cildine özen gösteren, cildinde gençleşme ve aydınlanma hissi yaratmak isteyenlere SELTEK Estetik A.Ş., birden fazla ödüle sahip Fransız Revitacare markasının Revitacare Cytocare S Line ürününü sunuyor. Revitacare Cytocare S Line, içeriğinde yer alan mikro besinler ilgili enzimlerin aktivasyonunu maksimize ederek sağlıklı, aydınlık ve genç bir görünüm sağlıyor.

Doğal pH değerine yakın içeriği ile erkekler ve kadınlar için her cilt tipine ve gençten olgun cilde her yaşa uygun Revitacare Cytocare S Line, derinlemesine ve yüzeysel sinerjik etkisiyle anti aging ürününden fazla etki ederek cildin tam ve kusursuz gençleştirilmesine yardımcı oluyor.

Revitacare Cytocare S Line, formülündeki çapraz bağlanmamış hyaluronik asit ve gençleştirici kompleks CT50 ile yüz, boyun ve el üstünde etkili bakım sunuyor. Revitacare Cytocare S Line, hastanın durumuna göre ince çizgilerin doldurulması, cilt aydınlığı etkisinin iyileşmesi için 1 seans, uzun süre kalıcı sonuç ve cildin yoğun bir şekilde gençleştirilmesi için 3 hafta bir kez olmak üzere 3 seans öneriliyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: