‘BEAUTY DAY’ İLE GÜZEL GÜNLER

Güzelliğine ve bakımına önem veren kadınlar, Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi tarafından düzenlenen ‘Beauty Day’ ile bir araya geliyor. Feriye Palace’de 16-17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, davetliler 2018 ilkbahar/yaz sezonuna özel güzellik, bakım ve makyaj trendlerini yakından tanıma fırsatı bulacak, markaların ürünlerinin özel avantajlarından yararlanabilecek. Mart ayı içerisinde kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak ziyaretçilerden giriş ücreti alınmayacak.

Her kadın kendini güzel hissetmek, hissettiğini de herkese göstermek ister. Ancak ister iş, ister ev kadını olsun yoğun çalışma temposu içinde, koşuşturmacanın arkasının kesilmediği büyük şehirlerde kadınların kendilerine vakit ayırması da bir o kadar zor. Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi, ‘Beauty Day’ ile kadınları çok güzel ve özel bir etkinlikle bir araya getiriyor.

Yoğunluktan kendine zaman ayıramayan ya da aradığı birçok ürünü bir arada görüp, deneyimlemek isteyen kadınlar, Feriye Palace’de düzenlenecek ‘Beauty Day’ ile 16-17 Mart tarihleri arasında 2018 ilkbahar/yaz sezonuna özel güzellik, bakım ve makyaj trendlerini yakından tanıma fırsatı bulacak.

Sürpriz hediyeler, özel ikramlar, ücretsiz giriş

Etkinliğe katılanlar ünlü markaların ürünlerine özel avantajlarından yararlanma şansına sahip olabilecekler. Ayrıca davetliler, etkinlik boyunca alanında başarılı uzmanlar tarafından cilt, saç ve vücut analizleri konusunda detaylı bilgiler alacaklar. İki gün sürecek olan etkinlikte, davetliler güzellik ve bakım dünyasının son moda trendlerini incelerken farklı içerikler ile hazırlanan workshoplara katılarak yenilenmeyi deneyimleyecekler.

Ayrıca etkinlik boyunca özel ikramlar ve sürpriz hediyeler ile keyifli zaman geçirecek ziyaretçilerden, Mart ayı içerisinde kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak giriş ücreti alınmayacak.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: