ENGLISH HOME’DAN KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL TEMA; “OFİSTE KADIN”

Mutlu ve şık eve sahip olanların vazgeçemediği marka English Home; dönemin trend desenlerini, kendine özgü tasarım diliyle birleştirerek hazırladığı yeni teması; “Ofiste Kadın” müşterilerinin beğenisine sundu!

Son dönemin trendi “Gold Rengi!”

Son dönemin trendi olan altın ve bronz rengi; ofiste ve çalışma alanlarınızda da kendini “Ofiste Kadın” temasıyla gösteriyor.

Kulaklıklardan bantlara, sloganları defterlere; dönemin trend desenleri yaşam alanlarınızın her yerinde sizlerle!

Ofisinizde motivasyon kaynağı olacak ürünler yepyeni temada!

Altın ve bronz renkleriyle birbirinden çeşitli kırtasiye ürünleri; sloganlı defterler, mantar panolar ve çok daha fazlası, ofisinizde motivasyon kaynağınız olarak, iş hayatınızı daha çok sevdirmeyi sağlıyor!

Şıklığınızı her yerde tamamlamanızı sağlayacak bronz renklerinde kulaklıklar, taşınabilir şarj aletleri, özel tasarım sloganlı mug’ları temada mutlaka inceleyin!

Sınırlı sayıda üretilen “Ofiste Kadın” ürünleri, 1 Mart’ta tüm mağazalarında ve online’da English Home müşterilerinin beğenili satışa sunuluyor!

Tema ürünlerini, dilerseniz kapıda ödeme, mağazadan iade imkanları ve ücretsiz kargo ile dilediğiniz mağazadan teslimatımız ile mobil uygulamasından veya web sitesinden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: