ÖZGE ULUSOY KONUK OLACAK TOLGSHOW YİNE COŞACAK

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ karakteri olarak sahneye çıktığı, ekranların en değişik talk show programı TOLGSHOW’un bu akşam (10 Mart Cumartesi) yayınlanacak yeni bölümüne sunucu ve model Özge Ulusoy konuk olacak. Ulusoy’un güzelliği karşısında nutku tutulan ‘Arkadaşım’ın esprileri ile izleyiciler yine unutulmaz bir gece yaşayacak.

Gizemli Yönetmen’in “Arkadaşım’dan etkilendin mi?” sorusuna Özge Ulusoy’un “Hayır, hiç etkilenmedim” yanıtı vermesiyle ‘Arkadaşım’ duruma müdahale edecek, izleyiciyi kahkahaya boğulacak. Her anı sürprizlerle dolu, her anı neşeli sohbetin ardından Ulusoy ve ‘Arkadaşım’ birer çocuk sahibi iki ebeveyni canlandıracak. Çocuklar okulda kavga edince, ‘Arkadaşım’ Ulusoy’un kapısına dayanacak.

FENOMEN KARAKTER ‘BAY BINGIL’

Oyunun ikinci perdesinde ‘Arkadaşım’ fenomen karakter ‘Bay Bıngıl’ olarak karşımıza çıkacak. Posta dağıtıcısı Bay Bıngıl hep hayalini kurduğu o diskoya gidecek gitmesine ama başına gelmeyen kalmayacak…

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak ve Minik Müzisyen Özer Atik’in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli, en yaratıcı ve tek doğaçlama programı TOLGSHOW’un 9’uncu bölümü 10 Mart Cumartesi FOX’ta.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: