BİCADDE.COM KADINLARI, SOKAK HAREKETİNİ BAŞLATIYOR!

“Kadın her haliyle güzeldir”diyen Bicadde.com, kadınları gardıroplarıylabarıştırıyor. Büyük beden şıklığını kendi tarzlarıyla buluşturan kadınları; her mevsim şıklık yarışına sokacak modern çizgileri ile gözalıcı, renklive özgüvenli görünmeye davet ediyor.

 Yaşı ve kilosu ne olursa olsun bakımlı ve güzel görünmek kadın için bir engel değildir. Kilosu nedeniyle evinden çıkmaya çekinen, iş yaşamında kendini baskı altında hissedenkadınlar, bicadde.com’unbirbirinden modern büyük beden kıyafet seçenekleriylehakettiği sosyal özgürlüğe kavuşuyor.

Medyadan tanıdığımız ünlü yıldız Kim Kardashian acaba Türkiye’de yaşasaydı, kilolarını dert eden milyonlarca kadından biri olur muydu?  Büyük beden kadınlar için önemli bir rol model olan Kardashian, kiloları ile barışık, güzelliğini bir bütün olarak yansıtan dünyanın en özel kadınlarından biri.  Tıpkı  “TurkishDelight” deyimi ile güzelliği dünyaca taçlandırılmış büyük beden Türk kadını gibi.

Afrodit’ten bu yana güzelliğin sembolü olmuş kadın, gerek fiziği gerekse de giyim tarzıyla zekasını konuşturmayı çok iyi biliyor. Ancak toplumda alışagelmiş tabular kadını kilolarıyla mutsuz olmaya sürüklüyor. İşte kadını sosyal mobbing ile toplumdan uzaklaştırıpyalnızlaştıran bu yanlış inanışları ortadan kaldırıp,  hakettiği değeri bulmasını amaçlayan bicadde.com, büyük beden kadınların sadece koyu renk giymesi gerektiği tabusunu da ortadan kaldırıyor. Kadınlara her mevsim güzel görünecekleri doğanın tüm renkleri ile buluşacakları büyük beden giysi alternatiflerini sunuyor. Bicadde.com,  bedeni en güzel şekilde gösterecek halleriyle sunduğu büyük beden kıyafetler ile desenlerin kullanımı ve kesimleriyle de kadınların güzelliklerini ortaya çıkartıyor.

Büyük beden kadının dış güzelliği kadar iç güzelliğini de önemseyen bicadde.com’da  iç giyim ve çeyiz setlerine de yer veriliyor.

Bicadde.com’da anne adayları da unutulmuyor. Belki de dünyanın en güzel duygusu olan anneliğin en özel zamanlarında,  hem doğru tercihler hem de modaya uygun trendleri takip ederek şık görünmenizi sağlıyor.

Dış giyiminin önemli bir parçası olan takılar da bicadde.com’ da şıklığınıza şıklık katıyor.  Her biri özel tasarım olan takılar,  modern kadının vazgeçilmezi olarak yerini alıyor.

Bicadde.com Kadının Renkli Dünyasına Siz de Katılın!

Sosyal yaşamın en önemli parçası olan kadını, evinden çıkartıp topluma katılmaya davet eden bicadde.com, büyük beden kadınları daha renkli görünmeye davet ediyor. Siz de kendiyle barışık güzel giyinen kadınlardan biri olmak istiyorsanız, mutlaka bu hareketin bir parçası olun.

Unutmayın!  Kadınsan, her halinle güzelsin… 

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: