HER BİR TIKLA, KALBİ MODA İLE ÇARPAN KADINLARA

Ribellion; ne istediğini bilen, şehir hayatının hızına uyum sağlayan, güçlü, modern, özgüveni yüksek, doğadan kopmayan, asi ruhlu ve her an kalbinin sesini dinleyen kadınlar için oluşturduğu, Secret Garden, Colour Your Soul, Artisanal Boho, Chic Aura konseptlerinden oluşan ilkbahar -yaz koleksiyonları ile farklı tarzları en şık şekilde ortaya koyuyor.

 Yeni sezona harika bir giriş yapan Ribellion, yepyeni ve ayrıcalıklı online alışveriş deneyimini, her bir tıkla, kalbi moda ile çarpan kadınlarla buluşturmanın gururunu yaşıyor.

 RİBELLİON uluslararası markaların üreticisi olan RİBATEK’in markası…

Bugüne kadar Lacoste, French Connection UK, Great Plains, Toast, Cotelac, Conte of Florence, Boomerang, Burton, Kooples ve daha birçok dünyaca ünlü markalara ihracat yapan Ribatek 40. yılında, tamamen kendi tasarımı ve üretimi olan Ribellion markasıyla e-ticaret sektörüne giriş yaparak deneyimini taçlandırdı.

 Online satışın pratikliği ve hızıyla, istenilen ürünü alıcıları ile buluşturan Ribellion, üçüncü sezonu olan 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile moda severleri buluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: