ŞEHRİN FESTİVALİ İSTANBUL GENÇLİK FESTİVALİ İLE YETENEĞİNİN SINIRSIZLIĞINI KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

2-6 Mayıs tarihlerinde Türk Telekom ana sponsorluğu ile gerçekleşecek İstanbul Gençlik Festivali, Tilt Brush ile sanal ortamda resimlere hayat vermek ve küçük hediyeler kazandırmak için seni sınırsız sanata davet ediyor.

İstanbul Gençlik Festivali kapsamında, belirlenen meydanlara kurularak, gerçeklik düzleminde 3 boyutlu çizimler yapmayı olası kılan yeni nesil boyama uygulaması Tilt Brush ile sana sınırsız sanatın kapılarını açıyoruz.

Tüm kabinin tuvalin olduğunu ve bu tuvalin içinde özgürce hareket edip kabini kendi sahnene çevirebildiğini, çizdiğin kar tanelerinin, ateş toplarının, gökyüzünün, yıldızların boyut kazanarak gerçeğe dönüştüğünü düşün.

3-4-5 Nisan Beyoğlu Tünel, 6-7 Nisan Beşiktaş Meydan, 11-12 Nisan Kadıköy İskele, 13-14 Nisan Şişli Cevahir Avm Önü, 18-19 Nisan Üsküdar Meydan, 20-21 Nisan Beylikdüzü Meydan, 25-26 Nisan’da Bakırköy Meydan’da kurulacak İGF odalarını bul, içinde özgürce çizimini yap.

Çizimini #Şehrinfestivali etiketiyle sosyal medyada paylaş, 2-6 Mayıs tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ nde gerçekleşecek İstanbul Gençlik Festivali ekranlarında yayınlansın ve sürpriz hediyeni kazan!

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: