BARBİE İLE MÜZİSYEN OLABİLİRSİN!

Barbie Çocuk Bayramı’nı D&R ile müzik atölyesi etkinlikleri eşliğinde kutluyor!

Çıktığı ilk günden beri farklı karakter ve mesleklere bürünerek çocuklara ilham veren Barbie, bu kez çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na girerken üç gün boyunca sürecek müzik atölyesi etkinlikleri armağan ederek, müzisyen olmaları konusunda ilham veriyor.

İlk çıktığı günden beri özellikle kız çocuklarına hayal ettikleri her şeyi olabilecekleri ile ilgili ilham veren Barbie, D&R ile birlikte, Çocuk Bayramı öncesinde çocuklara müzik atölyesi etkinlikleri eşliğinde ilham vermeye hazırlanıyor.

Barbie’nin Çocuk Bayramı hediyesi olarak 21-22-23 Nisan günlerinde İstanbul’da, Suadiye D&R mağazasında “Barbie ile müzisyen olabilirsin” etkinlikleri düzenlenecek. Çocuklarla eğitmenlerden oluşan bir perküsyon grubunun buluşacağı etkinlik, 3 gün sürecek.

Günde 4 seans olarak düzenlecek etkinliklerde her seans 25-30 dakika sürecek. Etkinlik için Suadiye D&R mağazasında özel olarak hazırlanan alanda, her seansta 20 çocuk ile 3 eğitmen bir araya gelecekler. Etkinlik boyunca çocuklara bayram sevinci yaşatacak Barbie hediyeleri verilecek. Barbie’nin müzisyenlik mesleği konusunda çocuklara ilham vereceği ve “Barbie ile müzisyen olabilirsin” perküsyon atölyesi etkinlikleri ücretsiz olacak. Etkinliğe tüm çocuklar davetli.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: