İNGİLTERE PRENSİ HALA KAYINPEDERİYLE TANIŞMADI!

Yarın Buckingham Sarayı’nın küçük prensi Harry’nin evleneceği Meghan Markle, çocukluk hayallerini birer birer gerçekleştirip önce oyuncu olan sonra da Prens Harry ile evlenip çocukken önünde hatıra fotoğrafı çektirdiği Buckingham Sarayı’na gelin gitmeye hazırlanıyor. Külkedisi unvanı konusunda Kate Middleton ile yarışıyor.

Ebeveyni boşanmış olan Meghan Markle’ın babası Thomas Markle’ın hayatıyla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Müstakbel prensesin babası Thomas Markle, Meksika’nın San Antonio Del Mar adlı sahil kasabasında yaşıyor. Kendisiyle aynı yerde yaşayan Amerikalılar tarafından tanınıyor. Ancak kalabalıklara karışmayı da çok sevmiyor.

Geçen hafta bir mağazada kızının düğününde giyeceği takım elbise için ölçü aldırırken görüntülenen Thomas Markle, 19 Mayıs’ta St George Şapeli’nde kıyılacak nikahta kızını Prens Harry’ye teslim edecek. Ancak işin ilginç yanı Meghan Markle’ın henüz babası ile Prens Harry’yi tanıştırmamış olması.

73 yaşındaki Meghan Markle, bir zamanlar Hollywood’da çalışan başarılı bir ışıkçıydı. Ancak emekli olduktan sonra pırıltılı dünyadan uzak bir yaşam seçti.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: