GÜNAYDIN’DAN KLASİK BURGERLERİ UNUTTURACAK LEZZETLER

Türkiye’nin et ve kebap konusundaki en iddialı restoranlarından Günaydın, burger çeşitleriyle de farkını ortaya koyuyor.

Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin en güvenilir adresi olan Günaydın, hamburger tutkunlarının da gözde adresi olmaya devam ediyor. Et konusundaki uzmanlığını sunduğu her ürüne yansıtan Günaydın; %100 dana etiyle hazırlanan, el yapımı burger köfteleriyle misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor.

Zengin burger menüsüyle farklı damak zevklerine hitap edebilen Günaydın, klasikleşmiş hamburger lezzetini bir adım öteye taşıyor. Hardal sos ve soğanın burger köftesiyle uyumunu ortaya koyan Günaydın’ın favori burgeri, misafirlerinin vazgeçemedikleri tatlar arasında. Menüde yer alan Cheddar Peynirli Burger, Günaydın Lokum Burger ve Rokfor Cheese Burger ise hamburger tutkunları için farklı lezzet alternatifleri sunuyor. Günaydın lezzetlerine eşlik edebilecek diğer bir alternatif olan mini burger’lar da favoriler arasında yer alıyor.

Evlerinde burger yapmak isteyenler, Günaydın’ın kasap bölümünden en kaliteli etler ile hazırlanan hamburger köftesi alarak diledikleri hamburgerleri kendi damak zevklerine göre de hazırlayabilirler.

 

 

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: