MAKYAJ TEMİZLEMEDE YENİ DÖNEM

Bir kadının güzelliğinin son adımıdır makyaj temizlemek… Cilde son bir dokunuş, günün tüm yorgunluğunu ve makyajın izlerini geride bırakmaktır. Ancak kimi zaman makyaj temizlemek oldukça zor bir sürece dönüşür. Fresh’n Soft, makyaj temizleme mendilleri ile bu süreci keyifli ve pratik bir aktiviteye çeviriyor.

Cildinize taze bir dokunuş

Gün içinde onlarca işle uğraşan kadınların makyaj temizlemeleri ile ilgili pratik çözümlere olan ihtiyacını artıyor. Özellikle hassas ciltler dikkate alınarak üretilen Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri, cildin pH dengesine uyumlu içeriğiyle, cildi tahriş etmeden temizler. Kuru veya karma ciltler için iki ayrı seçenek sunan Fresh’n Soft’un bütün ürünleri dermatolojik olarak test ediliyor. Alkol ve paraben içermeyen Fresh’n Soft’un makyaj temizleme mendilleri, özel formülünü jojoba yağı, zeytinyağı, papatya ve aloe vera gibi özlerle destekliyor. Böylece makyaj sonrası cildin nem dengesini korumaya yardımcı olurken teninizin canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına katkı sağlıyor.

Normal/Karma Ciltler İçin Papatya Dokunuşu..

Fresh’n Soft, papatyanın sağlık ve güzelliğe olan etkisini makyaj temizleme mendiliyle birleştirdi. Papatya, özü sayesinde de cildi yumuşatarak rahatlatıyor. Papatya özünün yanı sıra, kullanılan zeytinyağı özleri cildin doğal nem dengesini sağlarken, esnekliğinin korumasına yardımcı oluyor ve yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Kuru ve Hassas Ciltler İçin Aloe Vera Yumuşaklığı

Fresh’n Soft’un kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendili ise içeriğindeki jojoba yağı ve aloe vera özü sayesinde cilt kuruluğunu ve hassasiyetini gidermeye yardımcı oluyor. Cildi besleyip nemlendiren Fresh’n Soft Premium, cilde yumuşak bir görünüm veriyor.

Yaşlanmayla karşı geliştirilmiş özel formül

Fresh’n Soft’un normal – karma ve kuru – hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği makyaj temizleme mendilleri; vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü ile cildin pürüzsüz, esnek ve ipeksi bir yapıya kavuşmasına katkı sağlıyor.  Kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olan Fresh’n Soft, yorgun cilt hücrelerini harekete geçirerek, cildin dayanıklılığını artırıyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: