KÜRK MANTOLU MADONNA D&R’A ÖZEL YENİDEN TASARLANDI

Çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan, Türk edebiyat tarihinin en önemli yazarlarından Sabahattin Ali’nin ölümsüz eseri “Kürk Mantolu Madonna” Yapı Kredi Yayınları tarafından D&R’a özel farklı kapak görseli ve baskısıyla raflardaki yerini aldı.

Türk edebiyatının usta isimlerinden Sabahattin Ali’nin dünyada birçok dile çevrilen önemli eseri “Kürk Mantolu Madonna” çok özel bir tasarımla kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’a özel ayrıcalıklarıyla satışa sunulmaya başladı.

Tüm kuşakların severek okuduğu roman, D&R için yeniden tasarlanan özel farklı kapak görseli, cilt bezi yüzeyive baskısıyla sadece D&R mağazalarında ve www.dr.com.tr’de kitap severleri bekliyor.

Kürk Mantolu Madonna romanında Maria Puder ve Raif Efendi’nin aşkını anlatan Sabahattin Ali, Raif Efendi’nin kendisiyle olan içsel yolculuğunu aşk ile birleştirerek okuyucuya sunuyor.

İlk baskı tarihi olan 1943 yılından itibaren tüm kuşakların severek okuduğu eser modern klasikler alanında birçok ödüle sahip. D&R için hazırlanan yeni tasarımıyla okurlarla buluşacak olan “Kürk Mantolu Madonna”; düzenin sildiği kişiliklere yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: