AYDINLIK GÖRÜNÜMÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ

E-ticaret platformu n11.com, güzellik ve estetiği tamamen farklı bir boyuta taşıyan makyaj ürünü highlighter dosyasını açtı. Birbirinden farklı marka ve pigmentlerdeki highlighterlar n11.com’da satışa sunuluyor.

Parıl parıl parlamanın ve aydınlık bir görünümün şifresi olan highlighter dosyası n11.com Kozmetik kategorisinde açıldı. Son dönemin güzellik ve estetiği tamamen farklı bir boyuta taşıyan makyaj ürünü aydınlatıcılar, ciltte ön plana çıkarılmak istenen bölgelere uygulanarak cilde aydınlık ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

Gece ve özel gün makyajında tercih edilen likit aydınlatıcılar, cilde iddialı ve belirgin bir ışıltı kazandırmaktaki başarılarıyla biliniyor. Kolaylık ve pratiklik sağlayan toz/pudra aydınlatıcılar, ışıltıları likit ürünlere göre daha az olduğundan günlük kullanım için ideal olarak gösteriliyor. Doğal bir aydınlık kazandıran pudra aydınlatıcılar, ciltte özel bir aydınlatma efekti oluşmasını sağlıyor ve parlaklığı anında emerek ışığı güzel bir şekilde yansıtıyor. Net ve spesifik uygulamalar yapmak için ideal olan stik aydınlatıcılar, parmak uçlarıyla cilde yedirilerek kullanıldığında doğal bir görünüm vadediyor. Özellikle elmacık kemiklerinin üst kısmına uygulandığında yüzün yüksek bölgesine boyut kazandıran stikler, cilt rengine uygun tercih edildiğinde pırıl pırıl parlıyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: