TÜM KADINLAR SPOR YAPSIN DİYE

Tüm kadınlar spor yapma imkanı bulsun diye, b-fit’ten avantajlı kampanyalar

Türkiye’nin 50 ilinde 222 spor ve yaşam merkeziyle binlerce kadına spor alışkanlığı kazandıran b-fit, daha fazla kadına spor deneyimi yaşatmak için avantajlı kampanyalar sunuyor. Türk Telekom kullanıcıları b-fit’lerde yüzde 25 indirim kazanırken, Decathlon müşterileri ise yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıyor.

Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi b-fit, her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırıyor. Bugün tüm Türkiye’de 50 ilde 200’den fazla merkezi ile yaklaşık 600 bin kadına hizmet veren b-fit, daha fazla kadına ulaşma hedefiyle işbirliği yaptığı kurumların ağını genişletiyor ve avantajlı fiyatlarla üyelik fırsatı sunuyor.

Türk Telekom mobil kullanıcısı olan kadınlar 10 ay süreli kampanya kapsamında tüm b-fit merkezlerinde 1 hafta ücretsiz spor deneyimi yaşama fırsatı yakalıyor. 3 ve 6 aylık b-fit üyeliği yapmak isteyen Türk Telekomlu kadınlar ise yüzde 25 indirim avantajından yararlanıyor. 15 Mart 2018 tarihinde başlayan kampanyadan bugüne dek 3.900 kadın yararlandı. Fırsatı kaçırmak istemeyenler için son tarih 15 Ocak 2019!

b-fit daha önce hiç spor yapmamış kadınları sporla tanıştırdığı gibi, sporcu kadınları da düzenli ve etkili egzersize yönlendiriyor. Spor mağazası Decathlon’danfitness, pilates, yoga, yüzme ve kamp malzemelerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kadınlar, b-fit merkezlerinde 10 günlük ücretsiz deneme; 3-6-9 aylık üyeliklerde ise yüzde 20 indirim fırsatı kazanıyor. Decathlon ve b-fit işbirliğinden yararlanmak için son başvuru tarihi 1 Ekim 2018.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: