NESLİHAN & KADİR DOĞULU SEÇİMİYLE GÖZLÜKLER

İtalya’nın ikonik gözlük markası Polaroid Eyewear ‘ın renkli ve benzersiz tasarımlarından oluşan koleksiyonundan Neslihan & Kadir Doğulu’nun çok beğenilen güneş gözlükleri Atasun Optik’lerde.

Tüm dünyada çocuk, kadın ve erkek modellerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Polaroid Eyewear, bu sezon modellerinde polarize lenslere aktarılan yenilikçi modelleriyle karşımıza çıkıyor.Neslihan ve Kadir Doğulu’nun Polaroid Eyewear için denediği çok beğenilen renkli ve enerjik tasarım güneş gözlükleri Atasun Optik’lerde sizleri bekliyor.

Enerjik tasarımları, canlı ve florasan renkleri, flash lensler ve ikonik piksel ayrıntıları Polaroid Eyewear’ın dinamik yapısını gözler önüne seriyor. Retro esintili unisex modeller, aynalı lensleri ile vintage görünümleri modernize ediyor ve yenilikçi bir yorum katıyor. Özgün renk kombinasyonlarıyla zenginleştirilen modeller farklı materyaller ile kusursuz bir şekilde bir araya gelerek benzersiz bir tarz oluşturmak isteyenlerle buluşuyor.

Neslihan & Kadir Doğulu’nun Polaroid Eyewear için seçtiği güneş gözlükleri ile ilgili detaylı bilgiye www.atasunoptik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: