HASSAS CİLTLER BU SONBAHARDA RAHATLIYOR

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi prebiyotikli özel formülüyle aşırı kuru ve rahatlamaya ihtiyaç duyan hassas ciltleri 24 saate kadar nemlendiriyor. Cilt üzerinde hava değişiminin olumsuz etkilerinin görüldüğü sonbahar mevsiminde de cildini uzun süreli rahatlatmak isteyenlere destek oluyor.

Hassas ciltli olanlar bilirler ki yaz ayları ardında, nemini kaybetmiş ve bakıma ihtiyaç duyan bir cilt bırakabiliyor. Normal zamanlarda bile, uzun süreli nemlendirebilen ürünlerle ciltlerini nemlendirme ihtiyacı duyanhassas ciltler, sonbahar geldiğinde cilde kaybettiği nemi geri kazandırmak için çözüm arayışına giriyor. Çünkü sonhabarda, sıcak geçen yaz ayları boyunca neminikaybeden cilt, çok daha hassas bir hale gelebiliyor.

Hassas Cilt bakımında Yeni Bir Boyut

Bepanthol SensiDaily yazın nemini kaybeden ve rahatlamaya ihtiyaç duyan ciltlere bu dönemde bakım yapmak için devreye giriyor. Prebiyotikler ve seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) ile zenginleştirilmiş formülüyle 24 saate kadar nemlendirme sağlayarak1, cildin esnek kalmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki prebiyotik ise epidermiste bulunan ve cildin koruyucusu olan mikroflorayı destekliyor. Böylece hassas cildi rahatlatmak ve iyi durumda tutmak için derma savunma formülüyle cilde destek oluyor.

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi Hakkında

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi hafif yapısında, cildin koruyucusu olan mikroflorayı destekleyen prebiyotikler içerir. Ayrıca özel formülü sayesinde 24 saate varan nemlendirme sağlar. Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi B3 vitamini ve provitamin B5içerir. Pro-vitamin B5 cildin sahip olduğu doğal bariyeri nemlendirerek destekler. Ayrıca formül, cilt bariyerini oluşturan lipidleri içerir ve cildin sahip olduğu doğal bariyerin korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki zeytinyağı ve seabuckthorn yağı (yabani iğde ağacı yağı) gibi doğal yağlar cilde pamuksu bir his vererek cildi nemlendirir.

Tüm bu içerikler, uzun süreli ve derin bir nemlendirmeyi sağlar1. Parfüm, paraben ve koruyucu içermeyen formülü sayesinde bebekler ve çocuklarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: