DEFNE SAMYELİ PODYUMDA COŞTURDU

adl+Cengiz Abazoğlu 2018-19 sonbahar-kış ‘‘zamanın içinden’’ koleksiyan defilesinde yer yerinden oynadı. Türkiye’nin ünlü modelleri Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Ezgi Avcı’nın güzelliğiyle büyülediği defilede Defne Samyeli kırmızı kıyafeti ve ‘strong enough’ şarkı performansıyla izleyenleri çoşturdu.

Çırağan Palace Kempınskı İstanbul’da gerçekleşen adl+cengiz abazoğlu 2018-19 sonbahar-kış ‘‘zamanın içinden’’ koleksiyan defilesine, annesini izleyen Deren Talu,  Demet Şener, Pelin Akil ve cemiyet hayatından  Hande Acar, Fulya Gündoğdu,  Pınar Tezcan Özçapkın, Sedef Karamehmet, Reyhan İpekel ünlü isimler katıldı.

Defne Samyeli ‘‘Cengiz’i yıllardır tanıyorum ve çok beğeniyorum benim içinde unutulmaz bir defile oldu. Kadının gücünün vurgulandığı işleri önemsiyorum. ‘Strong Enough’ isimli bu parça seçimi bu nedenle çok severek ve isteyerek yaptığım bu işe, en iyi şekilde aracılık etmiş oldu.’’ dedi.

Cengiz Abazoğlu ‘‘Defne’de dev bir ışık var, sahne yıkıldı. Çağla ve Özge benim kız kardeşlerim her zaman bitmeyen güzellikleriyle kıyafetlerime hayat veriyorlar.

Çağla Şikel ‘‘Balerin olduğum zamanda hayal ettiğim uzun kuyruklu kırmızı kıyafeti Cengiz bilmeden hazırladı ve bugün giydiğim çok mutlu oldum’’ dedi.

Özge Ulusoy ‘‘Cengiz’le hiç ayrılmadık her seferinde çok heyecanlanıyorum izleyenlerin çok etkilendiğini gördük her şeyiyle çok başarılı bir şov oldu’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: