SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI GÜÇLÜ DURUŞ

Saç dökülmesine karşı ‘Siyah Sarımsak’ gücünü keşfedin!…

Yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi, Biocompleks B11 ve Bio-Activ Peptitler içeren zengin formülü sayesinde ilk yıkamadan itibaren güçlü bir etki gösteren Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan dökülmeyi önlediği saça hacim, canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Bitkisel içerikli saç ürünleri pazarının lider markası Bioxcin, yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi ile geliştirilmiş yeni şampuanı, kadın ve erkeklerin saç sorunlarına bütüncül çözüm sunuyor. Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan, saç dökülmesine karşı yenilenen etkili formülü sayesinde saçlı deriyi koruyor, saç tellerini kalınlaştırıyor ve saç hasarlarını önleyerek ilk yıkamadan itibaren saça hacim, canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Gücü yenilenen formülünde…

Biomimetic teknolojisiyle üretilen Bio-Activ Peptitler ve Biocomplex B11 kompleksi, Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan formülünün temelini oluşturuyor. Ürün içeriğinde yer alan Bio-Activ Peptitler, saç tellerini onararak saç gövdesinin kalınlaşmasını sağlıyor. Biocomplex B11 kompleks, saçları besliyor ve dökülmesine engel oluyor. 8 aminoasitten oluşan katyonik keratin peptitler de, ilk yıkamadan itibaren tutunduğu saçların daha kalın, dolgun ve gür olmasını destekliyor. Biocomplex B11 içeriğinde yer alan flavonoidler, vitaminler ve mineraller ise yüksek antioksidan içeriğinden aldığı güçle saçların direncini artırıyor ve dökülmesini önlüyor. Ayrıca ürün içeriğine eklenen sarmaşık ekstresi saçın sağlıklı uzamasını sağlıyor.

Saçların dökülmesine son veriyor

Yüksek sülfür kaynağı içeren ürün, beyaz sarımsak içerikli çözümlere göre saç dökülmesine karşı hem daha güçlü hem de daha konforlu bir kullanım sunuyor. Sles, Paraben Ftalat içermeyen hoş kokulu bu özel şampuan saça olduğu gibi, saç derisine sağladığı bakım özelliğiyle de öne çıkıyor. Zengin kükürt, vitamin ve mineraller saçlı deriyi ve saç tellerini koruma altına alırken, sebumdan arınan saçlı deri dökülmeye karşı direnç kazanıyor. B ve C vitaminleri kan akışını artırırken, kolesterol birikimini azaltıyor ve serbest radikallere karşı savaşarak saç derisini koruyor. Vitamin B6 da saçların sağlıklı uzamasında ve kepeğe karşı etki gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: