PRENS VE PRENSES FİLM OLDU

Evlilikleriyle İngiliz Kraliyet Ailesi’nin kurallarını yıkan Meghan Markle ve Prens Harry’nin aşk hikayesi 6 Ekim’de Lifetime TV ekranında olacak.

Bir tarafta magazinin basınının radarından hiç çıkmayan gözde bekar Prens Harry, diğer tarafta kraliyet ailesinin kurallarına hiç uymayan, aile ilişkileri sorunlu ünlü oyuncu Meghan Markle… Arkadaşları tarafından Haziran 2016’da tanıştırılan bu çift tüm farklılıklarına ve imkansızlıklara rağmen birbirlerine inanılmaz bir bağla bağlandılar. Arkalarına kamuoyu desteğini de alarak evlilikle sonuçlanan bir peri masalının iki kahramanı oldular.

Dünyanın yakından takip ettiği bu evlilik birçok soruyu da beraberinde getirdi: Nasıl tanıştılar? Evliliğe giden süreçte neler yaşandı ? Meghan Markle İngiliz Kraliyet ailesi tarafından istenmedi mi? Tüm bu soruların cevabı 6 Ekim’de, “Harry& Meghan: A Royal Romance” filmiyle netleşecek.

Prens Harry’i Murray Fraser’in, Meghan Markle’ı Parisa Fits Henley’in canlandırdığı film, ikilinin tanışma sürecinden, saraya uzanan büyüleyici ama bir o kadar da zorlu yolculuğunu gözler önüne serecek.

“Harry& Meghan: A Royal Romance”televizyonda ilk kez, 6 Ekim Cumartesi günü

saat: 20.00’da Lifetime TV’de.

 

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: