ÇİN ASTROLOJİSİ BAŞARILI KADINLARIN PUSULASI OLUYOR

Çin Kültürü’nün önemli özelliklerinden biri olan Feng Shui ve Çin Astrolojisi yoğun ilgi görüyor. Birçok şirket yeni yaptırdıkları plazaları Feng Shui danışmanlarından destek alarak yaptırıyorlar. Çin astrolojisinin ülkemizde yaygınlaşması özellikle iş dünyasının çalışanları arasında da ilgi görmesine sebep oluyor. Türk – Çin Kültür Derneği Feng Shui ve Çin Astrolojsi uzmanı Ceren Sakin iş dünyasının Feng Shui ve Çin Astrolojisine ilgisinin artması hakkında bilgiler verdi.

Çin Astrolojisi iş kadınlarına yol haritası çiziyor

İş hayatının yoğun stresini atmak ve astroloji bilgilerini geliştirmek isteyen kadınlar için özel programlar düzenlediklerini belirten Türk – Çin Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Karslı; Çinli misafirlerin yoğunlukla ağırlandığı, Crown Plaza Oryapark’ta düzenlenen ve çok sayıda iş kadınının katılımıyla gerçekleşen Çin astrolojisi seminerini gerçekleştirdiklerini belirtti. Kadınların Çin astrolojisine ilgilisinin oldukça yoğun olduğunu dile getiren Karslı, Çin Astrolojisi ile çalışan kadınların hayatın detaylarına vakıf olabildiğini ve bu sayede kısa sürede kariyerlerinde ilerleme kaydedebildiğini belirtti.

Para, aşk ve sağlık yılı

İş hayatında başarılı olmak için öncelikle astrolojik haritamızı iyi okumalı ve doğru adımlar atmalıyız sözleriyle dikkat çeken Ceren Sakin ile, aşk ve sağlığımızı yönetebilmek için Çin astrolojisinden destek almamız gerektiğine vurgu yaptı. Çin Astrolojisinden destek alan birçok danışanının para, aşk ve sağlık konularında mutluluğu yakaladığını ifade eden Sakin, yeni düzenlenecek olan programlarla çok daha iş kadınına ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: