BU BOŞANMA ÇOK KONUŞULDU

Eylül ayı magazin raporu açıklandı. Geçtiğimiz aya damgasını vuran olay, son birkaç aydır boşanma haberleri gündeme gelse de her defasında iddiaların asılsız olduğunu açıklayan Demet Akalın’ın iş adamı Okan Kurt ile evliliğini noktalaması oldu. İşte araştırmanın detayları…


Soğuk havaların yavaş yavaş etkisi göstermeye başladığı Eylül ayının magazin gündeminde sıcak gelişmeler yaşandı. Evlenen, boşanan çiftler, ödül alan sanatçılar ve gözaltına alınan ünlülerin haberleri gündemin ana konularını oluşturdu.

Demet Akalın’ın evliliğini sonlandırması herkesi şoke etti


Bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Akalın – Okan Kurt çiftinin boşanma haberinin ardından gözler ünlü sanatçıya çevrildi. Boşanma kararını daha önce “Evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık.” diyen Demet Akalın’ın aldığı öne sürüldü. Akalın, aldığı kararın ardından Instagram hesabında eşi Okan Kurt ile çekildiği fotoğrafları sildi. ‘Demet Akalın Kurt’ olan Twitter adresini de ‘Demet Akalın’ olarak değiştirdi. 6 yıllık evliliğini 10 dakikada sonlandıran Demet Akalın, hakkında medyada çıkan 11 bin 129 haber ile Eylül ayının en çok konuşulan ismi oldu.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: