MÜKEMMEL ÖPÜCÜK İÇİN 9 İPUCU

Öpüşmek hepimizin hayatında önemli bir yere sahip. Mükemmel öpücük için bazı ipuçlarını sizler için derledik.

Tazelen

Dudaklarınıza yaklaştığında kimsenin eski kahve ya da sarımsaklı soğan ve soğanı koklamak istemediğini söylemeye gerek yok.  Öz-farkındalık önemlidir.  Aşırı derecede keskin yiyeceklerden kaçının.

Doğru Zamanı Bul

Bir öpücük başlatmak için doğru zamanın ne zaman olduğunu öğrenmek için diğer kişinin beden dili ipuçlarını takip edin. Onay önemlidir, bu yüzden emin değilseniz bir öpüşmeye başlamadan önce sormak kimseyi incitmez.

Gözlerini Kapat

Öpüşmeye başladığınızda nasıl konuşmak için ağzınızı kullanamıyorsanız, gözleriniz de kullanmayın! Öpücük sırasında görmüyor oluşunuz nefes alıp vermeye ya da dokunuşlara hassasiyetinizi arttıracak.

Dudak Bakımınız Yapmış Ol

Her durumda yumuşak öpüşme sevilmez, bazen ateşli ve sert bir öpücüğü de hak edersiniz.  Fakat dudaklarınızın kurumuş ya da çatlak oluşu kimsenin hoşuna gitmez.

Dil Kullanımına Dikkat Et

Dil kullanımına dikkat etmek önemlidir. Öpüşürken kimse tükürükte boğulmak istemez.

Spontan ol

Öpüşmek her şeyden bir alışveriş,  bu yüzden bir şeyleri ilginç tutmak için farklı öpüşmeler denemekten çekinmeyin. Mesela, öpücük sırasında nazikçe alt dudakları dişlerinizle çekiştirmeyi deneyin.

Öncü ol

İyi öpücüler birbirlerinin hareketlerini yansıtırlar. Partnerinizin ne yaptığını not edin ve taklit edin. Ya da farklı bir şey denemek istiyorsanız, öncü olun.

Tüm Vücudu Hissedin

Öpüşürken partnerinizin  boynuna veya sırtına dokunduğunuzda, öpücüğü daha da derin partneriniz öpücüğünüzü daha derin hisseder.

Erojen Bölgelerinizi Öğrenin

Kulak loblarının, burnun, köprücük kemiğinin ve boynun potansiyelini unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: