DEĞİŞEN MEVSİMİN HABERCİSİ GELİNLİKLER

Klasikten moderne, sade modellerden işlemelere, değişen mevsimin trendlerinin tamamını buluşturduğu koleksiyonuyla Oleg Cassini 2018- 2019 sonbahar-kış sezonunu müjdeliyor.

Yarım asırdan fazla süredir büyüleyici ve benzersiz gelinlerin tercihi olan Oleg Cassini, 2018-1019 Sonbahar-Kış sezonunda da düğün sezonuna yön veren gelinlikleri yaratmaya devam ediyor. altın rengi gelinliklerden, işlemeli veyasade silüetlere kadar geniş bir yelpaze sunan koleksiyon, her geline ve düğün konseptine uygun modeler koleksiyonda sunuluyor.

Bu geniş ve sezon trendlerini bir araya getiren seçkide, özel gününüzde üzerinizde taşımayı hayal edeceğiniz, balo salonlarının vazgeçilmezi büyük etekleri, her sezon olduğu gibi bu sezon da revaçta olan tülleri, uçuşan şifonları ve işlemelerin romantizmini bulmak mümkün.

Zamansız Sadelik

Her zamanın kahramanı ve zamansız şıklığın anahtarı düz ve sade modellerin kendilerine yer edinmediği bir koleksiyon hayal etmek güç. Ancak bu sezon sade ve düz modelleri kadın formunu en güzel şekillendiren deniz kızı kesimleri , A kesimler ve omuzu zarafetle sunan kayık yaka kesimleriyle görüyoruz. Oleg Cassini bu sene dantelin en sofistike dokulu halini üst vücuda oturan kalıplarla birleştiriyor. Gelecek dönemde fotoğraf albümlerinde yılı belli olmayan görünümler için zamansız bir trend oluşturan marka, tüm gelin adaylarına zamansız şıklık vaadediyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: