EN POPÜLER SONBAHAR KLİŞESİ

KizlarSoruyor tarafından hazırlanan ‘Sosyal medyada illallah ettiğiniz sonbahar klişesi nedir?’ anketinin sonuçları açıklandı. Binlerce kişi tarafından oylanan ankette en çok oyu dökülen yapraklar arasında fotoğraf çektirmek aldı.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor eğlenceli anketlerine devam ediyor. Hazırlanan anket ile üyelere ‘Sosyal medyada baygınlık geçirmenize neden olan sonbahar klişesi nedir?’ sorusu soruldu.

Ankette dökülen sonbahar yaprakları arasında fotoğraf çektirmek yüzde 41 oy alarak açık ara birinci oldu. Story avcılarının favorisi cam önünde kahve, kitap ve battaniye üçlemesi yüzde 21, ‘ay depresyon’ modlu özlü sözler ise yüzde 19 oy aldı. Özlü sözlü paylaşımları yine yüzde 19 oy oranıyla sonbaharda aşk başkadır diyen romantizm akımcıları takip etti.

Ankette kız erkek dağılımında da sonuç değişmedi; kızların yüzde 28’i, erkeklerin ise yüzde 54’ü sonbahar klişesi olarak dökülen yapraklar arasında fotoğraf çektirmeyi seçti.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: