DETOKS SULARINA BİR YENİSİ EKLENDİ

İki farklı çeşidiyle yaz aylarının favori içeceği olan Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile gönülleri fethediyor. Zinde ve formda olmak isteyenlerin favori içeceği Tamek Zinde Detox’un yeni çeşidinde, portakal, havuç, limon, elma ve zencefil bulunuyor. Tamek Zinde Detox Turuncu, geçtiğimiz aylarda pazara sunulan Tamek Zinde Detox Yeşil ve Tamek Zinde Detox Kırmızı gibi, ilave şeker ya da tatlandırıcı içermiyor.

Tamek, geçtiğimiz aylarda, formuna, sağlığına özen gösteren, aktif yaşama ve doğal beslenmeye önem veren tüketicilere yönelik olarak sunduğu iki farklı çeşit Tamek Zinde Detox’a üçüncü çeşidi ekledi. İyi beslenmeyi ve zinde kalmayı destekleyen Tamek Zinde Detox, şimdi de Tamek Zinde Detox Turuncu ile, turuncu meyve ve sebzelerden gelen iyiliği sunuyor.

Tamek Zinde Detox Turuncu’nun, içerisinde bulunan zencefil sindirimi dengeleyip bağışıklığı güçlü tutarken, antioksidan özelliği ile de vücudun korunmasını sağlıyor. A vitamini deposu havuç, C vitamini kaynağı limon ve portakalla zenginleşen Tamek Zinde Detox Turuncu, aynı zamanda portakaldan gelen potasyum, fosfor ve magnezyum kaynağı.

İlave şeker ya da tatlandırıcı içermeyen Tamek Zinde Detox Turuncu, Tamek Zinde’nin diğer detox ürünleri gibi günde iki kere ara öğün yerine tüketilebiliyor. Tamek Zinde Detox Turuncu’nun bir kutusunda 162 kalori bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: