BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER ANKARA’DA SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

Ankara Congresium Konserleri devam ediyor. Kenan Doğulu, Mabel Matiz, Sibel Can, Duman, Candan Erçetin ve Sertab Erener en güzel şarkılarını Ankaralı hayranları için söyleyecek.

AÇILIŞI KENAN DOĞULU YAPACAK

Kerki-Solfej’in Ankara programı 26 Ekim Cuma akşamı Kenan Doğulu konseri ile başlayacak. Kenan Doğulu, yaz başında çıkardı ‘Vay Be’ albümünden en yeni şarkılarını ve dillerden düşmeyen eski klasiklerini seslendireceği konserinde Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

MABEL MATİZ KASIM’DA ANKARA’DA

Şarkılarıyla olduğu kadar tarzıyla da fark yaratan, son zamanların en sevilen seslerinden Mabel Matiz’de Ankara konserlerinde sevenleriyle buluşacak. Yeni albümü ‘Maya’ ile müzikseverlerin takdirini toplayan Mabel Matiz, Ankara’da hem en yeni hem de önceki albümlerinin sevilen şarkılarını seslendirecek. 16 Kasım Cuma akşamı Ankara Congresium’da sahne alacak olan Mabel Matiz, daha önceki konserlerinde olduğu gibi şarkılarıyla olduğu kadar sahne şovuyla da dikkat çekecek.

SİBEL CAN ANKARA’DA EN SEVİLEN ŞARKILARINI SESLENDİRECEK

Sesiyle olduğu kadar sahnedeki danslarıyla da beğenilen güzel sanatçı Sibel Can, 24 Kasım Cumartesi akşamı Ankaralılarla buluşacak. Son albümü ‘Yeni Aşkım’ ile beğeni toplayan ve şarkıları çok sevilen güzel sanatçı, Ankara için hazırladığı özel repertuarı ve sahne şovuyla unutulmaz bir geceye mza atacak.

DUMAN ROCK MÜZİK SEVERLERİ COŞTURACAK

Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Duman’da Ankara’da hayranlarıyla bir araya gelecek. Bugüne kadar bir çok hit parçaya imza atan başarılı grup, muhteşem performanslarıyla Ankaralıları coşturacak.

CANDAN ERÇETİN’DE ANKARA KONSERLERİNDE SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Türk müziğinin en başarılı sanatçılarından Candan Erçetin’de Ankaralı hayranları ile bir araya gelecek. Her konserinde farklı ezgileri ve muhteşem sesiyle müzikal bir şölen yaşatan Candan Erçetin, 15 Aralık Cumartesi akşamı Ankara Congresium’da müzik ziyafeti yaşatacak.

EN UZUN GECE SERTAB ERENER İLE RENKLENECEK

Sertab Erener’de güçlü sesi ve beğenilen şarkılarıyla en uzun gecede Ankara’da sahne alacak. ‘Sertab’ın Müzikali’ ile büyük beğeni toplayan başarılı sanatçı, sahne performansıyla yine kendine hayran bırakacak. 21 Aralık Cuma akşamı Ankara Congresium’da sevenleriyle buluşacak olan sanatçı, birbirinden güzel şarkılarını Ankaralılar için seslendirecek.

 

ANKARA CONGRESIUM KONSER PROGRAMI

26 Ekim 2018 Cuma Kenan Doğulu

16 Kasım 2018 Cuma Mabel Matiz

24 Kasım 2018 Cumartesi Sibel Can

30 Kasım 2018 Cuma Duman

15 Aralık 2018 Cumartesi Candan Erçetin

21 Aralık 2018 Cuma Sertab Erener

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: