AJDA PEKKAN HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Ajda Pekkan’ın aile yadigarı olan,doğup büyüdüğü söylenen Boğaz’daki yalısını Ajda Pekkan alamadı. Yalıyı, isimleri açıklanmayan doktor bir çift aldı.

Yaklaşık iki ay önce yarı fiyatına, 2.5 milyon dolara el değiştiren yalı Ajda Pekkan’ın amcası Ali Pekkan aitti.Yalı 82 yıl önce inşa edilmiş.Ajda Pekkan’ın amcası Ali Pekkan’a ait yalı 1936’da yapıldı. Ali Pekkan 20 yıl kadar önce yalıyı sattı.Beykoz’da gayrimenkul işleri yapan bir kişinin aldığı yalı renove edildi ancak kullanılmadı.Gayrimenkul danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran “İstanbul’da Tarihi Eser Tescilli 360 yalıdan biri olma özelliğine sahip olan yalı Panayok Yalısı olarak da anılıyor biliniyor.3 katlı,6 odalı,150 metrekare,özel rıhtımlı yalıyı yirmigün gibi çok kısa bir sürede yeni sahipleriyle buluşturdum”.

Yalıyı, isimleri açıklanmayan doktor bir çift aldı.Yeniden dekore edilen yalının satışını gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Boğaz’da bulunan, yalılara özellikle ABD, Rusya ve Körfez ülkelerinden ciddi bir ilgi olduğunu aktardı.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: