EN DİJİTAL YATAĞA ÖDÜL

Magazinkolik.com sitesinin 11. yaşını kutladığı ve “Yılın Enleri”nin ödüllendirildiği törende “Dijitale En İyi Entegre Olmuş Perakende Markası” Lova Sleep seçildi. Doğtaş Kelebek Mobilya Medya Satınalma ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Birnur Özgül kendisine takdim edilen ödül sonrası, “ilk yılımızda böyle bir ödül bizleri çok gururlandırdı” dedi.

Lova Sleep’in yeni göz bebekleri olduğunu belirten Özgül, “Uzun yıllardır bu sektörde olan Doğtaş’ın uzmanlığı, kalitesi ve güvencesiyle kurduğumuz yepyeni bir oluşum olan yeni yatak markamız Lova Sleep’in ilk yılında dijitale en iyi entegre olmuş marka seçilmesi bizleri çok gururlandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kişiye özel yataklar

Lova Sleep ile tamamen kişiye özel yataklara ulaşılacağını belirten Özgül, “Kişiye özel yatak asistanlığımız ile mağazaya gelenler bir teste tabii tutuluyor, testten çıkan sonuca göre uzmanlarımız tarafından en doğru yatak önerileri yapılıyor. Buna göre herkes kendine en uygun yatağı seçebiliyor. Uyku teknolojisindeki son yeniliklerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve hijyen güvencemiz ile yüzde yüz memnuniyet garantisi veriyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: