KARANLIK BİR CADILAR BAYRAMI İÇİN HAZIR MISINIZ?

Cadılar Bayramı planlarınız hazır mı? İster evde oyunlarla ve klasik korku filmleriyle rahat bir gece geçirin, ister tüm şehrin akın ettiği partilerden birine gidin, Cadılar Bayramı havasına girmek için ihtiyacınız olan tek şey sıradışı ve karanlık tonlarda bir makyaj! 

Tüm zamanların favorisi: Siyah tonlar

Göz makyajı konusunda siyah tonlar, kuşkusuz herkesin ilk tercihi. Cadılar Bayramı için smokey eyes makyajını bir adım daha öteye taşıyabilir ve farklı renklerdeki göz kalemleri ile smokey görünümü bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Siyah tonlar sadece gözlerle sınırlı kalmak zorunda değil. Karanlık bir makyaj için dudaklarınızda da siyah rengi tercih edebilirsiniz.

 

Makyajınızı tüm vücudunuza taşıyın!

Çarpıcı bir makyaj ile en sade kıyafetler bile bir kostüme dönüşebilir. Bunun için yapmanız gereken, makyajınızı boyun, omuz, kol ve hatta ellerinize taşımanız. Yıldızlar, örümcek ağları, minik balkabakları, siyah kediler… Yüzünüzde kullanacağınız konsepti tamamlamak için yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli. Hayalgücüne ve yeteneğine güvenenler, vücut makyajlarını bir adım öteye taşımak için far paletlerinden de faydalanabilir. Makyajınızın tüm gece sizinle olması için son adım olarak makyaj sabitleyici uygulamayı unutmayın!

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: