İNTERNETTEN TANIŞILAN BİRİ İLE BULUŞMADA BİZLERİ NELER BEKLER?

İnternetten tanışılan biri ile buluşmak tam bir korkulu rüya. Daha önce hiç buluşmadığınız, yüz yüze konuşmadığınız yani daha tam olarak tanımadığınız birisiyle ilk defa karşı karşıya geleceksiniz. Sizi neler bekliyor olabilir?

 

Fotoğraflarda olduğu gibi uzun boylu olmaması

İşte geldi. Karşınızda bir adam duruyor ve yüzü profil resminde ki ile aynı fakat boyu sizden kısa. Siz karşınızda dalyan gibi bir adam beklerken karşınıza sizden daha kısa boylu birisi geldi. Peki şimdi ne yapacaksınız? Beklediğiniz gibi olmadı değil mi? Resimlerde göründüğü gibi hiç de değilmiş o resimler komple telefonlarda ki efekt programlarıyla çekilmiş. Geçmiş olsun artık bardağın az olan dolu tarafına bakmayı seçebilirsiniz ya da kaçabilirsiniz.

Seni beğenmediğini açık şekilde belli ederek, hesabı size yükleyip kaçabilir

Sizinle konuşurken sizden etkilenmediğini açık bir şekilde belli etti. Artık o an “ bari karnımı doyurayım “ diyerek düşünebilir ve sizi bırakıp yemeğe gömülebilir. Size de birkaç kaçamak cevap verebilir. Ardından kendisi de bu kaçamak cevaplara karışıp tuvalete gitme bahanesiyle, sizi orada kabarık hesapla baş başa bırakabilirler.

Konuyu hemen cinselliğe çekebilir ve siz buna yanaşmadığınız takdirde sizi Kezban ilan edebilir

Konuyu bir şekilde cinselliğe çekti ve gece sizi kendi evine götürmek istiyor. Sizde buna yanaşmıyorsunuz. İşte tam bu anda sizi Kezban ilan ederek oradan gidebilir ve çeşitli yerlerde sizi kötüleyebilir.

Eski sevgilisini ne kadar çok sevdiğini size anlatarak sinir krizi geçirtebilir

Oturdunuz masaya ve konuşmaya başladınız tam her şey iyi gidiyorken. Eski sevgilisiyle neler yaptıklarını, onu ne kadar çok sevdiğini falan anlatmaya başlayabilir. Sanki siz bunu sormuşsunuz gibi anlatır ve değişik triplere girer. Sizde mecburen dinleyebilirsiniz yada elinize ilk geçen şeyi kafasına fırlatarak oradan uzaklaşabilirsiniz.

Konuşacak bir şey kalmayınca askerlik anılarını anlatmaya başlayabilir

İşte en kötü durum, sanki tüm konuları konuşmuş gibi gelip size anlatacak bir ey bulamayıp. Askerlikte aslında yapmadığı ama size kendini övmek için askerde yaptığını iddia ettiği şeyleri anlatmaya başlıyor. Sanki sizde askere gideceksiniz de bunları dinlemeye gerek var. O ilk buluşma artık önemini kaybetmiştir. Siz keşke gelmeseydim bile diyebilirsiniz.

Sanki çok merak ediyormuşsunuz gibi ilişkiye girdikleri kızları anlatmaya başlayabilir

İşte bu size hakaret niteliğinde bir davranış, başka hiçbir şey değil. Geçmiş de ne yaşadığından özellikle ilişkiye girdiği kızlardan size ne? Özellikle mi sinir etmeye çalışıyor? Anlam çıkarmaya çalışmaya değmez eğer böyle bir aptallık yaptıysa elinize tabağı alıp vurabilirsiniz kafasına. Kafanın içinde beyin varsa neden vurduğunuzu anlayacaktır.

Fotoğraflarda göründüğünde daha yakışıklı çıkması

İşte bu da en güzel sürpriz olur size. Fotoğraflar da o kadar da etkileyici birisi olarak görünmese de karşınıza sizin aklınızı baştan çıkaracak birisi de gelebilir. İlla ki kötü bir şey olacak diye bir şey yok. Bu şekilde yakışıklı, romantik bir beyefendi de karşınıza çıkabilir. Size en güzel buluşmayı yaşatabilir. Hayatınızın en güzel gününü geçirebilirsiniz. Bu da mümkün.

 

 

Kaynak: Stil Vagonu

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: