ARZU SABANCI MODA VE CEMİYET DÜNYASINI BİR ARAYA GETİRDİ

Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu’nun dördüncü sezonuna imza atan Arzu Sabancı, dostlarına özel bir alışveriş partisi düzenledi. Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ve Arzu Sabancı’nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte moda ve cemiyet hayatının tanınmış simaları bir araya geldi.

Arzu Sabancı’nın, Koton için hazırladığı kadın ve erkek koleksiyonları Tünel mağazasında düzenlenen kapalı bir etkinlikle satışa sunuldu. Arzu Sabancı ve Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğini yaptığı partide, yakın zamanda lansmanı yapılan erkek koleksiyonuyla birlikte yeni sezon Arzu Sabancı for Koton Kadın Koleksiyonu da ilk kez davetlilerle buluşturuldu.

Yakın bir zamanda erkek koleksiyonunun lansmanını gerçekleştirdiklerini ve gelen tepkilerden çok memnun kaldıklarını belirten Arzu Sabancı ‘Koton ile dört sezonda, beş koleksiyon hazırladık. Kadın koleksiyonlarımızda yakaladığımız başarıyı erkek koleksiyonlarımızda da görmek bizi çok mutlu ediyor. Arzu Sabancı for Koton, kadınların her sezon beklediği ve ilgiyle takip ettiği bir koleksiyon olmayı başardı. Bu sezon da yine şehirli kadınları odağına alan çok modern ve trend bir koleksiyon hazırladık. Aynı etkiyi yeni sezonda da yakalayacağımıza inanıyorum.’ dedi.

Arzu Sabancı ile güzel bir uyum yakaladıklarını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ise ‘Bu sezonun sürprizi Arzu ile hazırladığımız erkek koleksiyonumuz oldu. Erkek kategorisindeki iddiamızı güçlendirdiğimiz bir sezon yaşıyoruz. Kadın koleksiyonlarımızla da oldukça başarılı sezonlar geçiriyoruz. Yine çok özel tasarımlar hazırladık. Hem sonbaharı yansıtan hem de kışın ruhunu ortaya koyan tasarımlarımız var. Erkek koleksiyonumuz için gerçekleştirdiğimiz lansmanımızın ardından bugün ilk kez kadın koleksiyonumuzu da dostlarımızla buluşturduk. Gelen ilk tepkiler de oldukça güzel.’ dedi.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: