Tasarım ve Haz Tutkunları Bir Arada

Mobil ticaret sitesi Trendyol, moda dünyasının başarılı tasarımcısı Tuvana Büyükçınar, Magnum, “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel koleksiyonu ile heyecan verici bir projeye imza attı. Parti konsepti temasıyla hazırlanan “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel parti koleksiyonu, Tuvana Büyükçınar’ın evinde sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.

 

Tuvana Büyükçınar’ın evinde ağırladığı konuklar arasında, Dilan Çiçek Deniz, Hazal Kaya, Şeyma Subaşı, Seda Bakan, Ceylan Çapa, Burcu Esmersoy, Ebru Akel, İdil – Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Deniz Akkaya, Enis Arıkan,Didem Soydan, Aslı Kızmaz, Milka Karaağaçlı, Raşit Bağzıbağlı, Alara Koçibey, Seben Koçibey, Ece Doğulu gibi isimler vardı.

Tuvana Büyükçınar; “Siz en değerli dostlarımı evimde ağırlıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Uzun zamandır çok istediğim bir şeydi en sevdiklerimi keyifli bir yemekte, bir masa etrafında toplayabilmek. Bu buluşmaya benim için çok heyecanlı bir koleksiyon vesile oldu. Tuvanam X Trendyol X Magnum Özel Party Koleksiyonu, bizler gibi güçlü ve özgür kadınların tavrından aldığım ilhamla yarattığım, ihtişam ve ışıltı dolu “glam” bir koleksiyon ” diyerek hoşgeldiniz konuşması gerçekleştirdi.

Gecede Magnum’un konuklara sürprizi, hazzı doruklara taşıyan Magnum Crack oldu. Misafirler yeni Magnum Crack’i ilk kez bu gecede deneyimledi.

Davet, oyuncu ve sunucu Şebnem Dönmez’in sürpriz şarkı performası ile sürdü. Dönmez’in seslendirdiği parçalar davetlilerden yoğun alkış aldı.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: