Luxury B2B M.I.C.E Workshop Event

LUXURY M.I.C.E WORKSHOP ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR


Luxury B2B M.I.C.E Workshop Event İstanbul’da Pullman & Mercure Istanbul Airport Hotel & Convention Center’daki Welcome Kokteyli ile başladı.


Workshop etkinliğine, 50’den fazla ülkeden 200’e yakın tur operatörüyle birlikte Türkiye’den 100’ e yakın üst düzey otel yöneticisi iştirak etti.

Luxury B2B M.I.C.E Workshop Event’i organize eden Workshop Travelshop Genel Müdürü Murtaza Kalender etkinliğin ülkemiz için çok önemli olduğunu ve gelen 200’e yakın tur operatörünün Düğün Planlayıcıları, M.I.C.E Organizatörleri, Golf, Grup Kültür Turları gibi turları organize eden çok önemli acenteler olduğunu belirterek, ülkemizde Workshop etkinliklerinin sürekliliğini sağlamaktan çok gurur duyduklarını belirtti.


Workshop başlamadan önce yazılımı tamamen kendilerine ait olan sistem üzerinden ön randevular alındığını ve hedeflerinin 2000 olmasına rağmen çoktan 2250 adet ön randevuya ulaşıldığını, bununda Türkiye’den katılan katılımcılar için çok önem arz ettiğini belirtti. 19 Kasım 2018’de açılış kurdelesini TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Hindistan Konsolosu’ nun yanı sıra birçok seçkin davetliyle birlikte keseceklerini söyledi.Murtaza Kalender, etkinliğe destek olan katılımcılara teşekkür ederek Pullman & Mercure Istanbul Airport Hotel & Convention Center, Genel Müdür Yardımcısı Tamer Samet Şenol’a Welcome Kokteyli ‘ne sponsor oldukları ve gösterdikleri tüm destek için teşekkür plaketi sundu.


Etkinlikte söz alan Tamer Samet Şenol ise gelen yabancı Hosted Buyer’ lar ve katılımcılara hoşgeldin konuşması yaparak Welcome Koteyli’ne sponsor olmanın onlar için de çok önemli olduğunu, kendi otellerinin B2B Workshopta ana otel olmasından dolayı gururlu olduğunu belirterek Murtaza Kalender’e teşekkür etti.

Pullman & Mercure Istanbul Airport Hotel & Convention Center olarak toplamda 780 oda ve süiti ile birlikte modüler 51 farklı toplantı salonıyla, birçok etkinlik ve gruba aynı anda ev sahipliği yapabildiklerini, misafir memnuniyeti odaklı olarak yüksek kalitede hizmet verdiklerini belirterek alışılmışın dışında Istanbul’ da iki farklı 5 yıldızlı otele sahip en büyük kongre merkezi olduklarını ifade etti.

Tamer Samet Şenol, geçtiğimiz yakın dönemde; 2018 EMITT Fuarı’ nda 700 tur operatürünün ağırlandığı Gala Yemeği sponsorluğu ve 2018 EMITT Hosted Buyer Lounge alanı için yiyecek ve içecek sponsoru olduklarını belirterek; ülke turizmine etkisi olacak önemli fuar ve organizasyonlar için desteklerinin devam edeceklerini belirtti.

Etkinlik, Türkiye’nin ünlü djlerinin performansı ve gösterilerle geç saatlere kadar sürdü; etkinlik için yurtdışından gelen misafirler Pullman & Mercure Istanbul Airport Hotel & Convention Center şeflerinin özenle hazırladığı lezzetlerin keyfini çıkardı.


yilmazparlar@yahoo.com

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: