“OPEN SESAME”NİN LANSMAN SERGİSİ BABYLON’DA

Çiğ garage sound’larıyla sahalara geri dönen The Ringo Jets’in 12 Aralık’ta Babylon sahnesinde görücüye çıkaracağı yeni albümleri “Open Sesame”, 14 Aralık’ta Tantana Records etiketiyle yayımlanacak.

 The Ringo Jets, albümdeki 10 şarkıyı temsilen yakın dostları arasından 10 genç tasarımcı, çizer ve dövme sanatçısının işlerini derleyerek bir albüm lansman sergisi hazırladı. Burak Şentürk, Danny Garcia, Derin Çiler, Emre Cebeci, Eser Tuncer, Hakan Ulusman, Nicole Sedef, Sedat Girgin, Su Alan ve Uçman Balaban’ın çizimlerinden oluşan bu özel seçki; “arttırılmış gerçeklik” tekniği ile VAMK tarafından animasyon ve 3D uygulamalarla zenginleştirildi. 4-16 Aralık arasında Babylon’da tecrübe edilebilecek sergi, aynı zamanda albümde yer alan 10 şarkının tamamının bir arada dinlenebileceği bir deneyim.

Ziyaretçiler; 4-16 Aralık tarihleri arasında* ister kendi akıllı telefonları ve kulaklıkları, ister sergide hazır bulunan Galaxy Note 9’larla Artivive uygulamasını kullanarak “albümü ziyaret edebilecek”.

The Ringo Jets’in yeni albümü 14 Aralık’ta da tüm dijital platformlarda Tantana Records etiketiyle yayınlanacak.

 * Sergiyi aşağıdaki tarihlerde ilgili saat aralığında ziyaret edilebilir:

 5, 6, 7, 8, 12, 13 ve 14 Aralık: 17.30 – 23.59 arası

11 ve 15 Aralık: 13.00 – 19.00 arası

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: