Tergan’da Yılbaşı indirimi başladı

Ayakkabı ve çanta modasının öncü markası olan Tergan, sezon trendlerini bir arada sunduğu 2018-19 Kış koleksiyonunda yer alan özel tasarımlarıyla, yılbaşı gecesine imzasını atıyor.

Yılbaşı şıklığının vazgeçilmezi kırmızı tonlara eşlik eden kahve tonlarını ön plana çıkaran Tergan, tüm yıl boyunca beklenen büyük yılbaşı indirimini yüzde 70’e varan oranlarla müjdeliyor.

 

Tergan Hakkında: 

Tergan, 1972 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı müşteri isteklerine uygun tasarımları ve kalitesiyle önde gelen deri mamulleri üreticileri arasında yerini almıştır. Tasarımlar, Tergan’ın kendi bünyesinde bulunan yetenekli tasarımcıları tarafından yapılmakta ve profesyonel üretim kadrosuyla ISO 9001:2000 Kalite Standartları doğrultusunda tasarımlar ürün haline getirilmektedir. Tergan’ın ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ürünler arasında; cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları, bayan çantaları, seyahat çantaları, Bond ve pilot çantalar ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar yer almaktadır. Tergan, Türkiye genelinde bulunan 39 mağazası ve cornerlarıyla hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: