Yeni yılda saçlarınız parlasın

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders*, yeni yıla taze bir başlangıç yapmak yapmak isteyen ve daha cesur olmayı hedefleyen tüm kadın ve erkeklere özel olarak sunduğu farklı şampuan ve saç bakım kremleri kepeksiz ve yumuşak saçlara ulaşmayı sağlıyor.

Yeni yıla daha yumuşak, daha güzel ve sağlıklı saç derisi ile başlamak ve o beklenen geceye cesur bir giriş mi yapmak istiyorsunuz? Head&Shoulders tüm beklentinizi karşılayabilen, her saç tipine uygun ürünleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

 Yılbaşı gecesi tüm gözler üzerinizdeyken bırakın saçlarınız konuşsun!

Yılbaşı stilinizin bir parçası olan yumuşak ve güzel saçlarınızla yılbaşı gecesinde bütün yıl denemekten çekindiğiniz modelleri deneyebilir, cesaretinizi ortaya koyabilirsiniz.

Head&Shoulders, kepeksiz, yumuşak, güzel saçlara ve sağlıklı bir saç derisine sahip olmak isteyen kadınlar için sunduğu Supreme ile saçları kökten uca beslerken derinlemesine nemlendirip koruyor. İçeriğindeki piroctone ve olamin ile saç derisini nemlendiren, koruyan ve kepeği önleyen Supreme, vitaminler, yağ asitleri ve antioksidanlar açısından çok zengin argan yağının mucizevi etkisiyle saça sağlık, parlaklık, yumuşaklık veriyor. Head&Shoulders Supreme, yıpranmış saç tellerine bakım yaparak nemlendirici etkisiyle saçların kolayca taranmasına ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Head&Shoulders Supreme serisinde saçlara yoğun nem sağlayan Supreme Nem şampuan ve saç kremi, yıpranmış saçlara ihtiyaç duyduğu onarımı sunan Supreme Onarıcı şampuanı ve kreminin yanı sıra parlak ve yumuşak saçlar vadeden Supreme Güç şampuan ve saç kremi yer alıyor.

 Efsane Old Spice Kokusu ile tüm yıl biriken cesaretinizi ortaya koyun!

Yeni yıla gireceğimiz bu günlerde erkeklerin de kadınlar kadar iyi bir bakımına ihtiyacı oluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde saçlarda oluşabilecek kepek, saç derisinde hassasiyet ve saç dökülmeleri büyük sorun yaratıyor. Head&Shoulders tüm bu sorunlara çözüm bulan Men Ultra serisi ile erkeklere aradıkları saç bakımını sunuyor.

Yılbaşı gecesi tüm cesaretini ortaya koymak isteyen erkeklerin seçimi Head&ShouldersMen Ultra, geçmişten gelen çekici bir kokuyu özel formülüyle buluşturuyor. Head&Shoulders Men Ultra Old Spice, kepeği %100’e kadar engellerken muhteşem kokusu ve sadece erkeklere özel formülü ile de tüm erkeklere aradıkları saç bakımını sağlıyor. Dinlendirici sandal ağacı notalarıyla güçlendirilmiş Men Ultra Old Spice, sadece çekici kokusuyla değil, çinko içerikli ZPT teknolojisinin kepeğe karşı etkin korumasıyla erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Bir döneme damgasını vurmuş, efsanevi kokularından biri olan Old Spice, erkeklerin bir şampuandan beklediğinden çok daha fazlasını sunuyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: