Hoş Sada konser serisi Ocak ayında başlıyor

Zorlu PSM, 2019’u yepyeni bir konser serisiyle karşılamaya hazırlanıyor. TRT Müzik ve TRT İstanbul Radyosu işbirliğiyle gerçekleşecek “Hoş Sada”, Ocak ayından itibaren Zorlu PSM’de Türk Müziği’nin yıldızlarını ağırlayacak. Turkcell Platinum Sahnesi’nde, sanat ve halk müziğinin değerli isimlerininin konuk edileceği konser serisi aynı zamanda, TRT Müzik ekranlarından müzikseverlerle buluşacak. 

“Hoş Sada”, Zorlu PSM, TRT Müzik ve TRT İstanbul Radyosu işbirliğiyle 6 Ocak’ta başlıyor. Ağırlıklı olarak TRT İstanbul Radyosu ses sanatçılarının ağırlanacağı seride, TSM ve THM sahnesinin değerli solistlerine göz alıcı bir orkestra eşlik edecek.

Nostaljik sanat ve halk müziği konserlerini özleyenler için geçmişe yolculuk…

Türk Müziği’nin en sevilen eserlerinin yer alacağı “Hoş Sada”, 6 Ocak akşamı saat 21.00’de, TRT Müzik’teki “Yıldızlar Altında” programıyla tanıdığımız Ayşen Birgör ile başlayacak. Seri, 27 Ocak’ta Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu sanatçısı Bekir Ünlüataer’i; 10 Şubat’ta Zeki Müren bestelerinden oluşan “Gece Kirpikli Kadın” albümüyle tanınan Mine Geçili’yi ve 24 Şubat’ta İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu’nda ses sanatçısı olarak görev yapan Eda Karaytuğ’u ağırlayacak.

Sezon boyunca Zorlu PSM’de gerçekleşecek “Hoş Sada”da yer alacak diğer isimler, önümüzdeki günlerde açıklanacak. Türk Müziği’nin yıldızlarını bir araya getirecek serinin biletlerine, www.biletix.com ve Zorlu PSM gişelerinden ulaşılabiliyor.

 

“Hoş Sada” Etkinlik Tarihleri ve Sanatçılar:

Ayşen Birgör

Tarih: 6 Ocak 2019

Saat: 21.00

Eda Karaytuğ

Tarih: 24 Şubat 2019

Saat : 21.00

Bekir Ünlüataer

Tarih: 27 Ocak 2019

Saat: 21.00

Mine Geçili

Tarih: 10 Şubat 2019

Saat: 21.00

Bilet fiyatları:

1.Kategori – 60 TL, Öğrenci 45 TL

2.Kategori – 40 TL, Öğrenci 30 TL

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: