Burcunuza göre ideal eşyanızı bulun

Bu yıl bir değişiklik yapıp, sevdiklerinize evde işlerini kolaylaştıracak en uygun hediyeyi almaya ne dersiniz? İşte Profilo’dan sevdiklerinizin burç özelliklerine hitap eden beyaz eşya hediye önerileri.

Yeni yıl yaklaştıkça herkesi tatlı bir hediye telaşı sarar. Herkes sevdiklerine özel bir hediye almak ister. Siz de bu yıl bir değişiklik yapıp Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin burçların özelliklerine ve temizlik alışkanlıklarına göre seçtiği, birbirinden yardımcı beyaz eşyalarına bakmaya ne dersiniz?

Yaratıcı su grubuna yaratıcı sofralar için; Profilo Ankastre Setleri

Öncelikle su grubundan başlayalım. Balık, Yengeç ve Akrep burcundan oluşan bu grup; yemeye, içmeye ve rahatlarına düşkündür. Merhametli ve yardımsever olan bu burçlar aynı zamanda sezgilerinin güçlü olmasıyla da bilinir. Zengin hayal gücüne sahip su grubu burçları için, Profilo mutfakta bu yaratıcılıklarını kullanmaları ve birbirinden farklı leziz yemekler yapmaları için KademeliAlev ankastre ocaklarıyla ile benzersizleşen ankastre setlerini öneriyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ocak, fırın ve davlumbaz üçlüsünden oluşan yeni ankastre setleri; yepyeni tasarımları ve genişleyen multifonksiyonel özellikleri ile yeni yılda mutfağını yenilemek isteyenleri bekliyor.

Hareketli hava grubuna havalandırma etkili UltraFresh Çamaşır Makinesi

Sırada hareketli, ele avuca sığmaz, çabuk uyum sağlayan ama çabuk da bıkan Hava gurubu var. Yani İkizler, Kova ve Terazi burçları. En büyük özellikleri kararsızlık olan bu grubun burçları aynı zamanda çok yönlü, parlak ve pratik bir zekaya sahiptirler. Profilo’nun bu orijinal grup için hediye önerisi ise yepyeni UltraFresh teknolojisine sahip çamaşır makinesi. Havalandırma etkisiyle giysilerin üzerine sinen istenmeyen kokuları su ve deterjana gerek kalmadan yok eden bu orijinal makine, takım elbise, ceket, ipekli bluz gibi hassas giysileri, istenmeyen kokulardan 30 dakika gibi kısa sürede üstelik ev ortamında kolaylıkla arındırarak sabırsız ama teknolojiyi seven bu burç grubu için en ideal seçeneklerden birini oluşturuyor.

Tedbiri elden bırakmayan Toprak grubuna güvenle kullanabilecekleri Profilo XXL Buzdolabı

Gelelim Başak, Boğa ve Oğlak’tan oluşan bir diğer grubumuza. Toprak grubu olarak adlandırılan bu burçların en belirgin özellikleri güvenilir ve sabırlı olmaları aynı zamanda evlerinde yemek yapmayı da çok sevmeleridir.Pratik zekaya sahip ve titiz insanlar olarak da bilinen toprak grubu insanları biraz da sabit fikirli olmalarıyla ün salmışlardır. Riskler ve ani değişikliklerden hoşlanmayan bu grup için önerimiz ise geniş iç hacmi ile aldığınız her şeyi sığdırabileceğiz ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Profilo XXL Buzdolabı. 682 litrelik iç hacmi ile de tüm alışverişinize yer açan; tencerelerden tepsilere, boy boy sürahiden karpuza her şeyi rahatlıkla sığdırabildiğiniz buzdolabının geniş ExtraFresh Comfort çekmecesi meyve ve sebzeleri iki katına kadar daha taze tutarken, ExtraCold çekmecesinde de şarküteri ve et ürünleri rahatlıkla muhafaza ediliyor.

Yüksek enerjili Ateş grubuna yüksek çekim güçlü PSU6A231 Elektrik Süpürgesi

Şimdi ise sırada burçlar aleminin bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile ünlü Ateş grubu var. Yani Koç, Aslan ve Yay. Girişken, yönetmeyi seven, hırslı ve aceleci olan bu grubun insanları akıllarına esen her şeyi hemen yapmak ister ve beklemeye tahammülleri yoktur. Aynı zamanda yaratıcı, cömert, sıcak ve çekici olan, hayat enerjisi çok yüksek bu grup için de Profilo, yüksek çekim gücüne sahip elektrikli süpürgelerini öneriyor. Yeni nesil geliştirilmiş motor teknolojisi sayesinde yüksek performansıyla göz dolduran elektrikli süpürgeler geniş toz alma kapasitesi, yüksek enerji sınıfı ve A sınıfı filtreleme özelliği ile de tasarruflu bir kullanım sunuyor.

İşte gördüğünüz gibi sevdiklerinizin burçlarına uygun, hayatı kolaylaştıracak birbirinden özel Profilo ürünler avantajlı fiyatları ile Profilo Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: