Kendi içeceğini yarat ile benzersiz kahve deneyimi

Caffé Nero, yeni yıla farklı bir lezzet deneyimiyle girmek isteyen, damak zevkine göre kahvesini yudumlamayı tercih eden misafirleri için Kendi İçeceğini Yarat konseptini sundu. Yeni konseptle misafirler, Caffé Nero’nun en çok tercih edilen içeceklerinden Latte veya Hot Chocolate’tan birini seçerek, Winter Spiced ya da Toffee aroması ekleyebilecekler. Misafirler yarattıkları kahveye Tarçın, Toffee, Marshmallow veya Pop Corn süslemelerinden birini ilave ederek kendilerine özel kahvelerini yaratabilecekler.

Kaliteli İtalyan kahvesini birbirinden eşsiz lezzetlerle birlikte sunan Caffé Nero, damak tadına düşkün, özel lezzetlerin peşinde olan kahve tutkunlarına yönelik olarak “Kendi İçeceğini Yarat” konseptini başlattı. Yeni yılda yeni tatlarla buluşmak isteyen Caffé Nero misafirleri bu konseptle kendilerine özel kahvelerini yaratarak, benzersiz bir kahve içim deneyimi yaşayacaklar.

“Kendi İçeceğini Yarat” kapsamında baz içecekler olarak, Caffé Nero’nun yumuşak ve kadifemsi dokusuyla en çok tercih edilen içeceklerinden Latte ile eritilmiş, yoğun ve akışkan çikolatasıyla damakları şenlendiren Hot Chocolate kullanılıyor. Kişiye özel kahvesini hazırlatmak isteyen misafirler, Latte veya Hot Chocolate seçimlerine, Winter Spiced veya Toffee aromalarından birini ilave ederek kahvenin tadını zenginleştirebiliyorlar.

Maharetli baristaları ile artizan kahveyi lezzet tutkunlarıyla buluşturan Caffé Nero, kahve içiminde kendine özgü bir tat yaratmak isteyenler için geliştirdiği “Kendi İçeceğini Yarat” konseptinde ayrıca dört ayrı süsleme seçeneği sunarak bu eşsiz tatları taçlandırıyor. Misafirler, farklı tatların bir araya gelmesiyle oluşturulan kahvelerin incecik süt köpüğünü Tarçın, Toffee, Marshmallow veya Pop Corn parçalarıyla süsleyerek, yeni yıla keyifle merhaba diyecekler.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: