Yıldız Asyalı’dan yıllar sonra Arda Kural itirafı

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına Yıldız Asyalı konuk oldu. Ünlü oyuncu yıllar sonra Arka Kural’la aşk yaşadığını ve onun için dövme yaptırdığını canlı yayında açıkladı. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına Yıldız Asyalı konuk oldu. Ünlü oyuncu yıllar sonra Arka Kural’la aşk yaşadığını ve onun için dövme yaptırdığını canlı yayında açıkladı.

İşte Yıldız Asyalı’nın açıklamalarından satır başları…

Dönem dönem kendimi ekranlardan geri çektiğim doğru. Belki zaman zaman sıkılıyorumdur. Bir dinlenmeye alıyorumdur. Bir bebeğim de oldu Allah’ıma çok şükür devam ediyorum.

Seneler sonra onun rahatsızlığıyla alakalı çok acı çektim ve benim için çok değerlidir. Aşktan öte çok değerli bir insandır her zaman, bu yüzden dövmeyi yaptırdım. Bu dövmeyi Arda Kural’ın rahatsızlığı dönem de yaptırdım. 2012 ya da 2013 yılında. O dönem beraber değildik. Arda ile iletişime geçmek istedim ama olmadı. Ailecek hepimizin hayat boyu çok sevdiği ve seveceği yeteneklerden biridir Arda. Aşkımız ben 16 yaşındaydım, Arda da 17 yaşındaydı dizi setinde başladı.

Çok ama çok güzel zamanlarımız oldu. İnanılmaz iletişimlerimiz oldu. O benim canım her zaman da öyle kalacaktır. Zor süreçlerden geçiyor ama atlatacaktır. Umarım çok çok daha iyi olur gönülden her zaman onun yanındayız.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: