Yüz binlerce kişi hediye almak için Miniso’yu tercih etti

Yılbaşı alışverişinde yüz binlerce kişi bu yıl farklı olsun dedi. Hediye seçimlerini Miniso’dan yana kullananlar 6000 çeşit alternatifle kalite ve farklılığın tadını çıkarttı. 546.172 hediye alınan Miniso, tüketicileri için teşekkürlerini çantalarda %20, MINI PONI ürünlerinde %50 ve seçili ürünlerde %50’ye varan indirimleriyle sunuyor.  

Sunduğu çeşit ve uygun fiyat avantajıyla Türk tüketicisi tarafından oldukça sevilen Miniso, sürekli değişen 6 bin çeşidi aşkın ürünüyle hediye almak isteyenlere her dönem özgün seçenekler sunmaya devam ediyor. Farklı tasarımlarla, kaliteli ürün gruplarını birleştiren marka, yenilikçi ve özgün tarzıyla ayrışıyor. Aralık ayı boyunca 546.172 hediye ürün alınan Miniso, alışveriş severlerine teşekkürlerini kampanyasıyla sunuyor.

Teşekkür Kampanyası

Alışılmışın dışında hediye seçenekleri sunan Miniso, Aralık ayında milyonlarca kişi tarafından ziyaret edildi. Miniso’da en sevilen kampanyalarını sevenleri için bir arada sunuyor. Marka, çantalarda %20, MINI PONI ürünlerinde %50 ve seçili ürünlerde %50’ye varan indirimleriyle kampanyalarını sunuyor. Üstelik her hafta yenilenen indirimlere sürpriz ürünler ekleniyor.

Miniso’da yıl boyunca yenilenen setler, lisanslı seriler, kozmetik çeşitleri, teknolojik ürünleri ve aksesuarlarıyla mağazaları ve online alışveriş sitesiyle en güzel alternatifleri sunmaya devam edecek.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: