Farklı stillere farklı parfüm alternatifleri

Koton Beauty, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunu genç ve dinamik kokularıyla etkisi altına alıyor. Koton Beauty Erkek Koleksiyonu hem sportif hem de şık erkeklerin tercihi olmaya aday gösteriliyor.

Koton Beauty, 2018-2019 Sonbahar-Kış dönemini erkeklere sunduğu üç farklı koku alternatifiyle karşıladı. Erkekleri Light Green, Line Blue ve Sign Red parfümleriyle buluşturan Koton Beauty, farklı zevklere uygun koku alternatifleri sunuyor.

Sportif ve yemyeşil bir koku; Light Green

Başlangıç notalarındaki taze kokuları, orta notalarındaki çiçeklerle harmanlayan Light Green son notasındaki sedir, meşe ve misk ile de maskulen sportifliğin simgesi oluyor. Light Green; üst notalarında ananas, mandalina ve portakal aromalarını bulundururken, orta notalarında menekşe, zambak, gül, alt notalarında ise sandal ağacı, sedir, meşe, amber ve misk ile buluşuyor.

Denizin kokusu; Line Blue

Yaz-kış denizin büyülü kokusundan vazgeçemeyenler için hazırlanan Line Blue üst notalarında; bergamot, greyfurt ve limon, ortalarında deniz notaları, zencefil ve yasemin, en alt notasında ise odun notaları, paçuli, amber ve misk kokularıyla dikkat çekiyor.

Hem şık hem de sportif; Sign Red

Bergamot, greyfurt ve baharat notalarıyla, muskat, gül,paçul ve pembe biber aromalarını bir araya getiren, en alt notasında ise sandal ağacı, amber ve misk notaları taşıyan Sign Red, hem şık hem de sportif bir koku alternatifi sunuyor.

Koton Beauty seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

Translate »
%d blogcu bunu beğendi: